Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Szerintetek van értelme a...

Szerintetek van értelme a férjem régi babaholmijait (értsd 30 éves, mindent megtartottak) elővenni és ezeket használni a közös gyerekünk babakelengyéjének?

Figyelt kérdés
2016. okt. 12. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Én nem használnám.
2016. okt. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem annyit megérnek, hogy megnézzétek mik vannak, ha tetszik valami kiveszitek és vásároltok hozzá újat is, így a vásárlás öröme sem marad ki.
2016. okt. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ, milyen állapotban vannak. Nekünk is sok mindent megtartottak a szülők mindkét oldalon. Átnéztük őket, volt amit használtunk/használunk, a többit nem.
2016. okt. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Egy átválogatást megér, nem? Mi pl az én babakádamat használjuk, 27 év után is hófehér.
2016. okt. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Én átnézném, ki tudja mit találtok és pl arra is jó lehet, hogy nagyszülőknél legyen egy tartalék, pl ha ott alszotok, akkor nem kell vinni kiságyat, kádat stb.

Mi pl még pár újszülött rugdalózót is ráadtunk a fiunkra, ami az enyém volt, nagyon szerettem őket. De pl pár jó takaró is került elő. És nem kellett utazóággyal és társaival bajlódnunk, amikor szüleimnél aludtunk.

2016. okt. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

30eves ruhat mar nem adnek a gyerekre.max otthon,par foto erejeeig

Nalunk is van regi etetoszek,semmi baja,de nem dontheto,3 pontos ov van csak benne.Mamanal maradt,majd ott hasznalja a picur.

Van regi gyerekules,9-18kg ig de az nem felel meg a kresszben,es nem is lehet hattal bekotni.

Igy ezeket nem hasznaljuk,vettunk ujjat.

Ja igen,egy cumisuveg termosz is van,nagyon szep,ket uveges,csak ez is a regi vekony,magas uvegekhez lett gyartva,nekunk pedig vastag van.de ez spec kint van a polcon a gyerek szobaban.olyan szep mintaja van.

Tehat attol fugg mi az a regi holmi.

2016. okt. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%
Én anyósom is megtalált vele. Dobtam is ki az összeset. Fujj.
2016. okt. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

A harmadik gyerekkel fogom hasznàlni a sajàt babaholmijaimat.

Mint pl takaró, àgynemű garnitúra, bölcső, meséskönyvek, csörgő, néhàny babajàték, kàd.


Persze anyu eltett 1-1 ruhàt, zoknit, cumit, cumisüveget is, de ezek inkàbb neki fontos emlékek,mint valóban későbbi hasznàlatra szànt cucc :-).


Szerintem nagyon szép és jó dolog ez. Nem tudom miért divat most eldobni a régi cuccokat. Meg fújolni. Persze van ami nem bìr ki ennyi időt,meg vicces néhàny régi ruha, de kisàgy, pelenkázó, bölcső ezek szinte örök darabok. Sőt minél több gyerek hasznàlja annàl jobb.

De most próbàlj olyan kàdat venni vagy babatakarót ami 30 év múlva is hasznàlható lesz...

Fiam pl 3 babakàdat használt el a nagyinàl, egyszerűn eltörtek, nem bìrjàk a terhelést. Pedig az egyik nem is gagyi piskóta kàd volt.

2016. okt. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem válogassatok át, én örültem volna az ilyen lehetőségnek, sajnos nekünk nem maradt meg semmi. Egyedül egy játékom maradt ami 35 éves, az ott van a babaszoba polcán.

Találhattok köztük jó dolgokat, de pl. alsóneműt, fehérneműt biztos nem adnék rá, de egy etetőszék, játék, babakád, igazán hasznos lehet. Vagy mondjuk egy kis kötött sapka.

2016. okt. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
van értelme a legjobb legszebb dolgokat, a gumis az szinte mind kuka
2016. nov. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!