Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Nagyjából mennyibe kerül a...

Anivagyok kérdése:

Nagyjából mennyibe kerül a babaszoba bútorozása, szeretjük ha igényes de nem kell h luxus termék legyen.100. 000 ből megvan?

Figyelt kérdés
Persze nézegetem mindenhol az árakat csak erdekelne ki mennyből butorozta be.

2016. okt. 19. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15000 volt a kiságy, 6000 a pelenkázólap. Nem vettünk új szekrényt mert tellllljesen felesleges, ami alapból bent volt az tökéletes
2016. okt. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Bőven meglehet oldani, persze függ attól hogy használtan vagy újonan szeretnétek beszerezni.

Ha csak a bútorozást nézzük: kiságyat, pelenkázóval 75 ezerért vettünk interneten, 5 nagyobb fiók tartozik hozzá, tehát bőven lehet azokba is pakolni.

A ruhácskáinak szekrényt akciósan 30 ezerért. Ezeken felül néhány dekoráció van a falon, polcokon, szolidan elrendezve.

Durván 120E, de ha nem akarunk használt bútorokat, és figyeljük az akciókat is ki lehet hozni, hogy 100 alatt legyünk.

2016. okt. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát, attól függ, mit akartok berendezésként... a miénk kiságy, pelenkázó, gardrób, szőnyeg mindennel együtt 160 ezer volt, nem luxus dolgokkal.
2016. okt. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi az Ikeában vettük meg a bútorokat. A baba boltokban lévők nagyon szépek, de én egyszerű fehér bútort szerettem volna, azt meg szinte sehol nem találtunk. Mindegyiken volt valami minta, vagy több színű volt és árban is elég sok. Az Ikeában rácsos ágy, pelenkázó komód, ruhás szekrény, matrac együtt 92ezer ft volt. És nem kimondottan ,,babás,, bútor. Mivel sima fehér, ha nagyobb lesz a kislányunk, nem kell rögtön új bútor, mert ez nagyobb gyereknek is megfelel és további elemekkel bővíthető ( polcos szekrény, íróasztal stb.) 😊 Amit baba boltokban nézegettem, vagy neten, kb kétszer ennyi lett volna.
2016. okt. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, egyezik az ízlésünk, mi is fehér bűtort szerettünk volna, és igazad van, nekünk az ikera eszünkbe se jutott, így tetemes lett az összeg mire összevadásztunk mindent.
2016. okt. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kiságy 12 ezer, matrac 10 ezer, a pelenkázólapra már nem emlékszem, de nem egy egetverő összeg.

Ezen kívül van 2 komódja, de azok még az enyémek voltak. Ikeásak, mostani áruk 45ezer és 20ezer. De csak azért használjuk ezeket, mert már megvoltak, amúgy nem költöttem volna ennyit rájuk.

2016. okt. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem rengeteg változatot fogsz kapni...Mindenkinek más az igényes szintje, szerintem akkor kapod a legpontosabb képet, ha netről kinézegeted a dolgokat, és összeadogatod. Mi pl. úgy voltunk, mielőtt megfogant a baba, hogy nem kell semmi extra, a régi szekrény jó, veszünk egy egyszerű komódot (kb 25 ezer) amire férjem 3 ezerért bútorlapból csinál pelenkázófeltétet, és 20ezerért a kiságyat(ezt nagyon rég kinéztem). Ennek ellenére úgy bezsongtunk, hogy végül igényesen (de szerintem még bőven nem luxus) megcsináljuk a szobát:

-Ikea kiságy (20ezer)

-Kókuszmatrac (7ezer)

-Ikea pelenkázó (45ezer)

-Ikea szekrény (45ezer)

-Szőnyeg diego (30ezer)-én erről pl tervezésnél el is feledkeztem, hogy kell szőnyeg is

-Hintaszék: szüleimtől kölcsönbe elhozzuk-0 Ft

-Pelenkázó feltét: 6ezer

-Tárolódobozok (ez is persze kérdés, hogy kívánod-e, én nem szeretem amikor a polcos részen szét van minden) 5ezer

-Függöny marad a régi, de ez is 20-30ezer lenne sötétítővel, karnissal együtt, ha lenne rá kapacitásunk, de azt már nem tartottuk olyan fontosnak.


Függöny nélkül 160ezer körül van. Lehetett volna olcsóbban is igényesen berendezni, de már nem tudom máshogy elképzelni, jövőhéten kezdjük festeni a szobát :)

2016. okt. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Csak a bútor: kombi kiságy 55ezer, egy szekrény 17ezer, szőnyeg 10 ezer.

De felújítottuk a szobát, kifestettünk, álmennyezet. Kanapét anyuék nekünk adták, a függönyt is tőlük kaptuk. Viszont a szekrény kezd kicsi lenni, azt szeretnèm majd lecserélni, egy normálisabb biztos lesh 50 körül.

2016. okt. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Faragott holland kiságy (atombiztos 50kg-os darab) használtan 14000.

Antik komód 20000.

Antik polc, ingyen kaptuk.

Szőnyegünk volt.

2016. okt. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagyon változó. Nekünk egy teljesen üres, fehér szobánk volt. Tehát ki kellett festeni, szőnyeg, bútor, egy kis dekoráció, függöny is kellett. Mindennel együtt kb. 350 ezerből lett meg.
2016. okt. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!