Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen közel/tavol jó a...

Milyen közel/tavol jó a gyerekszoba a hálószobától?

Figyelt kérdés

Eddig úgy gondoltam az a szoba lesz a gyerekszoba ami kb 10 méterre van a hálónktól,át kell menni az előszobán étkezőn nappalin.

Viszont a hálónk mellett van egy előszoba ami semmire nincs használva ( a ház másik végén jövünk be a garázsból,ott öltözünk le),és van egy zuhanyzós fürdő amiből 2naponta a wc van használva mert van egy szép nagy fürdőnk amiben zuhanyzásra is alakalmas a kád.

Tehát össze tudnánk vonni a kisfürdőt az előszobával,és lenne egy 2,5 x2,5 meteres szoba a miénk mellett (maradna egy méteres folyosó a kettő között,de szemben egymással).

Ti megcsinálnátok,legyen inkább közel? Végülis akkor maradhatna a másik szoba még pár évig kreatívos mindenes szobának.

Elég ekkora szoba egy picinek ugye? Ruhái nem ott lennének van külön gardróbunk,fürdetni pelenkázni a fürdőben gondoltam,ott elfér a pelenkázó.


2016. nov. 8. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Persze, jó ötlet.

Engem inkább az zavarna, ha a ruhái a pelenkázótól messze lennének. Sokszor van, h lepisil, kakil mindent, egyből kell a váltás.

2016. nov. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A külön wc nekem praktikusabb lenne, vendégnek, családnak. Nem variálnék, amíg kicsi, pár hónapig aludhatna a hálószobában is. 2,5X2,5 m kicsi is lenne, akkor ott csak aludna, mászni, játszani srm tudna.
2016. nov. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nekünk a háló is csak alvásra van,napköhben a nappaliban vagyunk,egyben van a nappali konyha étkező.

A pelekázó a fürdőben lenne,mellette van a gardrób,nem lenne messze.

A gyerekszobát csak altatásra gondolom,napközben kinn lenne a nappaliban,játékok egy része a szobájában többi a nappaliban.

2016. nov. 8. 22:25
 4/9 A kérdező kommentje:

Vendégünk ritkán van,akkor is a nagy fürdőben levő wct használják. Az a fürdő kb arra van hogy éjjel oda megyünk wcre,xe az sem mindennapos.


A másik lehetőség a másik kisszoba a ház túlvégén,de az is csal 3x2,5 méteres. És ott is csak aludna,nappal nappaliban lenne.

2016. nov. 8. 22:28
 5/9 anonim válasza:
Szerintem ne építsétek át. Az a 10m tudom, hogy egy kicsit soknak tűnik, de ha éjszaka elkezd sírni, szerintem azt is meghalljátok. A fürdőnek még hasznát vehetitek, 2,5x2,5 m szerintem kicsi.
2016. dec. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én inkàbb a szobàjába tennék heverőt hogy tudjak a közelében is aludni
2016. dec. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hat en a távolabbit valasztanam...

Nem nagy távolság, de ha közvetlen melletetek lenne, lehettek hulla sondben a saját szobatokban miután lefektetted.(nem nézhetsz tvt se halkan, szex közben némasági fogadalom, vagy nem mehetsz ki nyugodtan nehogy a gyerek meghallja. Később, par ev múlva kamaszodik, ti aludjatok ő még fenn lenne de tvt se nézhetstb stb.)

De ti tudjátok. En frászt tudok kapni ha nővérem itthon van, es hallani a szobambol hogy mit csinál tv n neten stb. Pedig nem vekonyak a falak... Es ez a legviccesebb ja emiatt

2016. dec. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző vagok *

* HA ejjel emiatt amgy is felébredsz hogy notoszkollas van amikor a legkisebb nézte is felriadok.


Bar mimdemnember más, h neked lenek távolabbit választanám.

2016. dec. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ha mar nagyobb lenne akkor mehetne a távolabbi szobába, és a mellettünk levő lenne a dolgozó szoba. Én az első 2-3 évben gondolkodok.

Kiságy mellé nem fér be egy normális kanapé,meg nem is szándékszom nem a saját agyban aludni.

2016. dec. 22. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!