Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a gyerekágyról?

Figyelt kérdés

[link]

Vett valaki ilyet a gyerekének? Másféléves kisfiamnak gondoltam ilyenre cserélném a rácsos ágyát, de egyenlőre csak gondolatba van. Mit gondoltok?


2016. dec. 15. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom mennyire lehet kényelmes...

Van aki mindig ilyenen alszik, felnőttként is, engem pl. nagyon zavar a derekam alatt a rés, ahol a két része az ágynak összeér, vendégségben szoktam ilyenen aludni.

2016. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Ne, túl praktikus, gondolj bele, ennek nem mosható, cserélhető a szivacsa, szobatisztaság kezdetén nem célszerű.
2016. dec. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem vennék ilyet,mert nincs ágyrácsa sem, egészséges gerinckimélő matrac kell a gyereknek. Szerintem én normál felnőtt, vagy ifjúsági ágyat vennék, amit sokáig tud használni, minőségi matraccal.
2016. dec. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Egészségtelen, kényelmetlen. Normális ágyat vennék, minőségi matraccal.
2016. dec. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem miért kellett lepontozni a válaszokat.

Ki lehet próbálni a kihúzott kanapén aludni a nappaliban...

2016. dec. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Senkit se pontoztam le, mindenkinek zöld kezet adtam. Köszönöm hogy leírtátok a véleményetek, akkor másik ágyat választok.
2016. dec. 15. 21:16
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen rád gondoltam kérdező... :)
2016. dec. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem tesz jot a gerincnek. es többen mondták hogy hideg is.

amúgy ennyiért a kika ban lehet.venni rendes gyereagyat. mi is most vettünk.

2016. dec. 16. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy írtatok, örülök hogy kiírtam a kérdést ès nem ugrottam rá azonnal. Akkor biztos nem rendelek ilyet.
2016. dec. 17. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!