Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ti rendelnétek facebookos...

Ti rendelnétek facebookos készítőktől, gyerekholmikat? Tovább lent.

Figyelt kérdés

[link]

Konkrétan erre gondoltam, de van még több ilyen. Ti vásárolnátok ilyen oldalakról?


2017. jan. 4. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Facebookról nem. Pontosabban csak személyes átvétellel, helyi csoportokban.

Mert ott nincs garancia. Lehet fizetsz és semmit nem kapsz. Aztán futsz a pénzed után.

Vateráról vásároltam folyamatosan, meskáról még nem, de az is megbízható.

2017. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akitöl rendeltem (belinjudit) o mrskán is fent van meg ismerem is. Magyarindat is rendeltem igy.semmi problema nem volt..
2017. jan. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy átverne, vagyis passz... Elég sok minden fent van az oldalán, hogy miket készített. Ha átverné az embereket, akkor már szerintem "nem működne"

Nem tudom....

2017. jan. 4. 13:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Én voltam olyan csoportban a facebook-on, ami méterárus. Első rendeléssel nem volt gond, a másodikkal annál több. Össze vissza beszélt, hazudozott aztán több mint 1 hónap után megkaptam a csomagot. A gyereknek varrtam belőle ágyneműhuzatot, majd utána mostam ki 60 fokon a pamutot. A festék foltosan kopott ki belőle, úgy nézett ki, mintha 1000 éve használatban lenne. Nagyon ronda lett.


Amikor szóvá tettem, le lettem hülyézve, merthogy szerinte avatni csakis ecettel lehet, mindenki tudja, aki varr. És szó szót követett, majd kizárt a csoportból. A mai napig működik, pedig már a reklamáló kizártakból is lehetne egy csoportot létrehozni...

Ennyit a működésről.


Nem szólom le, biztos van tisztességes árus is a face-n, de azért óvatosan.

Az említett csoportba ha belépsz, csak szépet és jót olvasol a hölgyről: persze, mert mindent moderál, a véleményt csak akkor engedi a falra, ha jó, és ha reklamálsz, kizár... Így nem nehéz látszólag jó eladónak lenni...

2017. jan. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha facebookon kìvül is van oldala,akkor igen. Pl möbius, babywearing,magyarinda stb. Aki fent van merskan vagy egyéb kézműves oldalakon az szinte 100%- ban megbìzható.
2017. jan. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már rendeltem innen egy vállfára akasztható ruhazsák+tornazsák szettet. Nem vert át, le is fényképezte amikor elkészült és írt amikor postára adta.
2017. jan. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!