Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Utazóágyba rakhatok sima...

Utazóágyba rakhatok sima kiságyba való matracot?

Figyelt kérdés
Első babánkat várjuk,kaptunk egy emelhető fekvőfelületű utazóágyat,ami újszülött kortól használható.Ha rácsos kiságy helyett szeretnénk használni,tehát minden nap,akkor rakhatok bele plusz sima kiságyba való matracot? Mert ami hozzá van elég kényelmetlennek tűnik...
2017. jan. 18. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze..Amit ahhoz adnak, az nagyon rossz. Én us vettem hozzá egy nirmálus matracot. A nagyszülőknél azt használtuk.
2017. jan. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az kényelmetlen is ami hozzá van... a szüleim messze laknak és évi pár alkalom és pár nap ott alvás a menet. Utazóágy van ott,hogy ne foglalja feleslegesen a helyet és kiságyba való matracot rakunk bele. Otthon rendes fa rácsos van
2017. jan. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, de ha halos nem szabad mndig hasznalni, mert nagyon rossz a szemenek, nem tud fokuszalni.

Nem veletlen csak rovid idore ( utazashoz, nagyszulohoz) gyartjak.

2017. jan. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, de ügyelj a méretekre, mert vannak utazóágyak amik nem 120x60-asok. Ha 120x60 centis, akkor bármilyen ekkora matrac jó bele.


De pl. a mienk 114x69 centis, így csak a sajátmárkás matraca jó bele. Szerencsére gyártanak hozzá rendes szivacsmatracot is, és olcsó is, így azt vettem bele, de akármilyen másik nem lett volna jó.

2017. jan. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!