Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Szerintetek érdemes pelenkázós...

Szerintetek érdemes pelenkázós kiságyat venni? Vagy nektek sima van és külön oldjátok meg a pelenkázást, például az ágyon?

Figyelt kérdés
2017. febr. 5. 11:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Kulon ha van eleg hely
2017. febr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Nekünk nincsen.. Kb 1000ft Rossmanban, Dmben az eldobható pelnkázó alátét (10db), csak ráterìtem az ágyra és pele kázok
2017. febr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nekünk van pelenkázós, szeretem. Az oldala polcos, ott elférnek a babaápolási kellékek, a pelenkázó felület alatt pedig szekrény van, így a ruhái is ott vannak. Később pedig gyerekággyá alakítható, szerintem praktikus megoldás.
2017. febr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Külön. Merev pelenkázólapunk van. Akár a kiságyra is rá lehet tenni. Nekünk egy régi fenyő íróasztalon van.
2017. febr. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egybe van és szeretem. Nem az àtlagos méret hanem a szélesebb fajta, így az egy éves fiam még jól elfér a pelenkázón. Egy hàtrànya van, hogy nem forgatható akàrhogy. Bár lehet, hogy az újabb fajtàkat lehet kombinàlni.
2017. febr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekünk külön volt,de a tesóméknál egybe van mert kicsi a gyerekszoba.
2017. febr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekünk egyrészt pici a hely, a szobánkba csak a kiságy fér el, ha kell, éjszaka az ágyunkon pelenkázom, eldobható alátétet. A nappaliba pedig vettünk egy összecsukható pelenkázót (ilyet: [link] Ezt be tudjuk könnyen vinni a fürdőbe fürdetéshez, össze tudjuk csukni ha esetleg annyira kell a hely a nappaliban és később tárolni is egyszerű lesz.
2017. febr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az első babanak kombi ágya volt, amíg szobatiszta nem lett azon pelenkáztam, a 2. babának kölcsön kaptunk egy 120x60as kiságyat, erre vettünk egy merev pelenkázó lapot. Most leszek bajban, mert az ágyat napokon belül visszaadjuk én meg utálok ágyon pelenkázni!!! Pedig még 1,5-2 évnyi pelenkázás van előttem... Szerintem praktikus a pelenkázó, legalabbis ha pl a mamáknál vagyunk nekem nagyon macerás minden cseréhez előkészülni az ágyon...
2017. febr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is ágyra tehető pelenkázólap van. Nagyon szeretem, mert a gyerek "normálisan" elvan rajta. Ha ágyon pelenkázom, akkor forgolódik, bohóckodik és 5x tovább tart, plusz a derekam is leszakad.
2017. febr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez tőletek függ. Egy gyerekre nem hiszem, hogy vennék, de ha többet terveztek akkor simán használod 3-4 évig naponta többször is akkor megéri.
2017. febr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!