Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ki mikor tett a baba feje alá...

Ki mikor tett a baba feje alá kispárnát? Én nem használok, szerintem nem egészséges még a vékony sem. Pedig sokaknál látom hogy van. (3hós a kisfiam)

Figyelt kérdés
Még annyit hogy ha kinövi a pihenő-rezgő széket mibe tegyem majd nézelődni?Feküdni nem igazán szeret,csak ha ott vagyunk,de nem tudok mindig vele lenni.Etető székbe,bébi kompba ugye csak akkor lehet ha már tud ülni.Vagy mire kinövi lehet már tudom ültetni?
2017. márc. 4. 00:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kinek mikor ült a babája?
2017. márc. 4. 00:26
 2/13 anonim ***** válasza:
29%

2 eves nincs parnaja. 3 honaposan hogy jut egyaltalan eszedbe a kerdes ?

Kb. 8 honaposan ult.

Olyan ergonomiai szekunk volt, ami ujszulott kortol 2 eves korig jo, igy abban volt. De miutan kuszott maszott, kb 7-8 honapos koratol, a foldon szeretett jobban.

2017. márc. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak eszembe jutott...mondom NEM használok és nem is terveztem!Nem oktatást kértem!Csak kíváncsi voltam!Mert mint írtam: Látok 1-2 ismerősnél kispárnát a babánál!De nem tudom minek?!?!
2017. márc. 4. 01:19
 4/13 A kérdező kommentje:
Linkelj be nekem légyszives egy olyan széket!
2017. márc. 4. 01:27
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Míg baba volt soha. Értelme nincs. Kb. 1,5 lehetett, amikor napközben már előszeretettel "lopkodta" a párnáinkat és azon pihent, de sajátot éjszakára még akkor se kapott, mert nem egészséges.


A földre. Játszószőnyegre. Sokat hasra. Ha nem szeret, akkor is. A gyógytornát se fogja szeretni, ha nem hagyod erősödni. Hogy neked más dolgod van a gyerek helyett, azt nem kommentálom.

2017. márc. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%

a pihenő széket hogy nőtte ki 3 hósan? :) mi egy éves korig használtuk....egyébként 11 hósan kezdett ülni és addig azt használtuk nézelődésre. onnantól meg nyilván jött ment.

2.5 éves a lanyom, minap mondta hogy neki is kell párna. de én úgy olvastam minél később, de legalább a 3. évet várjuk meg vele...úgyhogy nem adok még neki. majd ovi előtt kap egyet így is kedvet csinálva az ovihoz, hogy "na mar ovis nagy lány vagy alhatsz az oviba párnán" :)) perdze az is csak egy vékony lap lesz nem igazi kispárna...

2017. márc. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

Másfél évesen lapos kispárnát.

A pihenőszéket mire vélhetően kinövi, jó eséllyel fog legalább kúszni, ügyesen támaszkodni a karján, jó eséllyel ülni önállóan, talán már járni is, nem írtad hány kg most a fiad de sok baba már csak 10-12 hósan ér el 8-9 kilót. Egyelőre nem foglalkoznék ezzel, mert a mozgás és súlyfejlődés is nagyon eltérő, nem tudjuk mikor növi ki a fiad a pihenőszéket és akkor mennyire lesz el, megtanul-e ülni.

Az én fiam 6 hónaposan volt 8 kg akkor kezdett kúszni, onnantól én nem tettem pihenőszékbe, egyébként 7 hónaposan felült.

2017. márc. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
5/7 !ne is kommentáld!szerintem te sem ülnél mellette a nap 24órájában!főleg ha nincs segítséged!vagy te a wc-re is viszed magaddal?:-D
2017. márc. 4. 11:30
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy kinőtte a széket!6kg 100gr egyébként!
2017. márc. 4. 11:31
 10/13 anonim ***** válasza:

kosz a lepontozast. nem tudom mivel erdrmeltem ki


6l

2017. márc. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!