Mit tesztek a földre?

Figyelt kérdés
Kislányom most kezd kúszni-mászni, viszont nem szeretném, hogy a parkettán kopogjon a feje :D Vettem habtapit, volt is már, mert kaptunk. Mintára ugyan olyan, mégsem passzol össze... most annyit venni, ami elég, kész vagyon lenne... Ti mit tesztek a földre? Van a habtapin kívül olcsóbb alternatíva?
2017. márc. 24. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én egy szőnyeget tettem.
2017. márc. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pokrócot tettem le (mindig lemászott róla). De hidd el, fog még eleget koppanni, amikor járni tanul. A falat, ajtófélfákat nem tudod "koppanásbiztossá" tenni...


Az ő kis fejük még jobban bírja a strapát, hidd el. A kúszás mászásnál amúgy sem tudja úgy bevágni a fejét, mint ülésnél-állásnál-járásnál. Mindentől nem tudod megóvni, meg kell tanulnia esni és hárítani. ;-)


(egy 4 éves fiú anyukája)

2017. márc. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szőnyeget most adtam el, mert fekete volt és nem tudtam takarítani :D másikat meg csak emiatt nem vennék. Pokróccal én is próbálkoztam, de a parkettán összecsúszik :/
2017. márc. 24. 09:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Most ugyanebben a helyzetben vagyok én is. Igaz még nem kúszik rendesen, de már azért nagyon kicsit halad és a habtapiról lekúszik szépen. Én a habtapit pléddel raktam körbe de ahogy odaér csak maga alá gyűri hisz a kezeivel dolgozik és a parkettán meg csúszik :/ így nem tudom mi legyen. Szőnyeget én sem szeretnék a cicánk miatt, így marad az hogy figyelem állandóan, és hát "várom" az első odakoppanást.
2017. márc. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kúszásnál még szinte alig koppan a kis fejük. Az én lányom nemrég tanult meg felállni, mindenhol feláll már. Ha látom teszek mögé egy nagy párnát, de még véletlen sem arra esik. Szóval akkor még annyira sem tudod kivédeni. Amúgy nálunk polifoam van letéve, nem a legszebb, de elég jól rátapad a pléd, és nem is hideg.
2017. márc. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem fog koppanni a feje, az majd akkor amikor allni / jarni tanul. Nalunk szonyegbolt a parkettan , de nehol a lakasban meg semmi.
2017. márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vaterázz egy olcsó szőnyeget,nem baj ha nem szép. Ha vendégek jönnek,összetekered.
2017. márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!