Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen fajta (pl. memóriahabos...

Milyen fajta (pl. memóriahabos, hideghabos stb. ) matracot vettetek a gyerekágyba?

Figyelt kérdés
Hamarosan aktuális lesz a kiságy lecserélése. Nézegettem a lehetőségeket, milyen matrac legyen, de elvesztem a választékban. Köszönöm, ha megosztod a tapasztalatodat!
2017. ápr. 8. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Rugos
2017. ápr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kókuszmatracot, előtte jól ki kellett szellőztetni.
2017. ápr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Memóriásat ne vegyél, NAGYON rossz. Követi a test vonalát, belesüpped a legnehezebb része, a feneke, és nagyon fog fájni a dereka.
2017. ápr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hideghab jó a kókusz helyett. Ha memória habosat szeretnél győződj meg róla hogy az alatta lévő hideghab sűrű és kemény. Egy gyermeknek nem való a puha mert növésben van. A Dr.Dream csinál gyerek memória habosat ami kemény.
2017. ápr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy jó memóriahabosba nem süppedsz bele úgy hogy fàjjon mindened. Nekünk memóriahabosuk van franciaàgyon, a legjobb döntés volt. Nem a legolcsóbbat kell venni, én is próbàltam olyat amire leültem és mondhatni eltűntem benne.
2017. ápr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Memoriahabosat nem szabad gyereknek venni..
2017. ápr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5# az egy dolog, hogy te mit élvezel a francia ágyadon, az meg egy másik, hogy egy újszülöttnek mi való. Én meg a chilit élvezem meg még egészséges is, mégse adom a két hetes gyerek szájába, mert neki viszont nem jó.
2017. ápr. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó a 3-nak reagàltam, ő írta hogy milyen rossz a memóriahab. És azt càfoltam a sajàt tapasztalattal.

De amúgy sem 2 hetes gyerekről van szó. Feltételezem hogy nem 2 hetesen nőtte ki a kisàgyat.......

2017. ápr. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!