Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen gyerekágyat vegyek...

Milyen gyerekágyat vegyek 2éves kislányomnak?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat mocorog álmában,most is egy hatalmas kihúzható kanapén alszik,ezt szeretném lecserélni.Ti milyet használtok? Küldjetek linket,képet. Hol érdemes venni?

2017. máj. 2. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Mi még a rácsos kiságyat.
2017. máj. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha van elég hely a szobájában én normál felnőttnek való ágyat vennék. Ha faágykeretes, akkor rakhatsz rá leesésgátlót, ha akarsz. Én baromságnak tartom ezeket a köztes méreteket, hogy most 30 centivel rövidebb, cserébe lehet majd venni megint, mert kinövi ugye. Egyszer vesz az ember egy normálisat, aztán jó neki addig, míg el nem költözik, max. ha kifekszi, akkor matracot kell 10 év múlva cserélni, de még akkor se egy komplett ágyat.
2017. máj. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is rendes felnőtt ágyat vettünk, de az ágyneműje mesefigurás
2017. máj. 3. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Én a hosszabíthatós ágyakat részesíteném előnyben, ha már valaki nem akar új ágyat venni, ahogy nő a gyerek.


Aki nem érti miért kell a gyerek méretéhez mért ágy, biztos rég volt gyerek.


Én felnőtt ágyban nőttem fel. Amíg kicsi voltam, a szörny mindig az ágy vége felöl jött, mert messze volt a lábvég, nem éreztem biztonságban magam, ezért mindig úgy aludtam el, hogy a sarokba kucorodva körülbástyázva magam párnákkal, a lehető legkisebbre húzva a lábam


Az ágy egyszínű drapp volt, pedig volt fiús korszakom, hercegnős és tiniként metálos is.


Az évek során a karcok és a foltok/matricák az ágyon maradtak.


Én 160as ágyat veszek majd a 3 évesemnek, majd 200as félfranciát, ha kell a váltás. Az az egy plusz ágy a komfortjáért megéri. Nem 100ezres kiadás, hanem 40ezres. Valószínűleg használtan veszek ikeás keretet és bele egy új matracot. Nem azért, mert ne lenne pénzem, hanem mert szerintem ár érték arányban néhány használt bútor jobban megéri, mint az új. (A mi ágykeretünk sem boltból van)


Ha a külsőség nem érdekli az embert, akkor is legalább a mérettel kedvezzen a gyereknek, ha már pénzt ad ki, hogy biztonságban kuckósan érezze magát, ne védtelenül a hatalmas térben.


A gyerekem egyébként 92cm lassan 3 évesen és kényelmes neki a rácsos 120as ágy a levett rácsokkal, de most kap egy nagylányos ágyat, hátha segíti a szobatisztaságot.

2017. máj. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
rendes felnőtt egy személyes ágyon alszik, fa ágy, matraccal, sima rugós matrac, kb. 15 ezres kategória..rászereltünk egy leesésgátlót is, amit az ikeában is lehet pl kapni, pár ezer ft.
2017. máj. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Én felnőtt ágyban nőttem fel. Amíg kicsi voltam, a szörny mindig az ágy vége felöl jött, mert messze volt a lábvég, nem éreztem biztonságban magam,"


Ennyi erővel ha rövidebb ágyad lett volna, akkor meg az lett volna a baj, hogy a szörny még el is éri a lábad, csak kinyúl az ágy alól, akkor is.

2017. máj. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!