Utazóágy kérdés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kinéztem egy teljesen egyszerű utazóágyat,nagyon ritkán kell majd használnunk. Kell,hogy legyen rajta olyan kibújós rész? Kihasználjátok ezt a funkciót? Köszi!

2017. máj. 17. 14:12
 1/3 A kérdező kommentje:
2017. máj. 17. 14:13
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, meddig akarod használni. 1 év felett már szeretnek önállóan ki-be bújni. Enélkül ha megpróbál kimászni, veszélyes lehet, könnyebben borul és alacsonyabb, mint egy kiságy.
2017. máj. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Másfél évesemmel még sosem használtuk a kibújós részt, a rácsosból sem jut eszébe kimászni. Szerintem akkor fogom használni, ha a rácsos ágynál is előjön, hogy egyedül akar kiszállni. (Lehet, hogy már nem sok idő van addig.) De ha a rácsos ágyat le kell váltani, akkor utazáskor a sima ágyban is tud aludni majd. Szóval én nem variálnék a kibújós rész miatt.
2017. máj. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!