Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ez a rácsvédő így nem veszélyes?

Ez a rácsvédő így nem veszélyes?

Figyelt kérdés
Most varrattam rácsvédőt és sajnos nem értette a varrónő a lényeget, így varrt a 70*140-es kiságyba 6db 70cm hosszú táblát amit oda lehet kötözni alul felül. Én úgy gondoltam hogy leporelló-szerűen egybe varrja az egészet. Nem tudom mi legyen. szerintetek ha felkötöm, akkor lehet belőle baj, vagy valahogy varrassam mégiscsak össze? Így mondjuk le tudom venni az elejét ha nem látna ki és zavarná a babát.
2017. júl. 1. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
A racsvedo mindenhogy veszelyes. Nem hiaba tiltottak be sok helyen.
2017. júl. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
miért veszélyes?
2017. júl. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem a 60*120-as kiságyhoz úgy volt a rácsvédő, hogy 2db 120 centis és 2db 60 centis. Én direkt így akartam, nagyon praktikus volt, hogy úgy variáltam ahogy éppen kellett.

A mienk csak 20 cm magas volt, és légzésfigyelő is volt a kiságyban. Így nem tartom veszélyesnek.

2017. júl. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne veszélyes?Ennyi erővel aludjon a levegőbe mert ha kicsi és úgy fordul(és nincs légzésfigyelő) ugyanúgy megfulladhat....
2017. júl. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

[link]


Aki tud angolul.


[link]



1985-2012 kozott 48 (!) baba halt meg a racsvedo miatt az Allamokban.


Itt a halott angol baba, szinten racsvedotol :


[link]

2017. júl. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha véletlen nem jól van felszerelve, akkor belegabalyodhat, megfojthatja. Ha nem a zsinór, maga a csapdábaesés fojtja meg, akkor pedig attól fulladhat meg, hogy az arcát belefúrja és nem jut elegendő friss oxigénhez. A bölcsőhalál okaiként a fejlett világ már túljutott azon, hogy "nemtudom" és a túlmelegedést elégtelen oxigén ellátást teszik első sorban felelőssé, ami fakadhat abból, hogy túl meleg van, telerakod a kiságyad szükségtelen dolgokkal, ami akadályozza a levegő áramlását és hason altatod.


Persze, mindenki úgy csinálja, ahogy akarja, de valóban nem véletlen tiltották be ezeket a dolgokat a világ sok más pontján. Nem hasraütés-szerűen teszik ezt, pedig én itt nagyon sokszor futottam már bele olyanban, hogy valaki, ha tehette volna agyonüt és leönt savval, amiért merem mondani, hogy a rácsvédő veszélyes és felesleges. A hason altatás dettó, pl.: Amerikában a gyerekorvosok szövetsége 1992 óta javasolja a háton altatást és mióta a szülők többségében megfogadják a tanácsot, a bölcsőhalál előfordulása 50%-al csökkent az addigihoz képest. Kb. 330 milliós országról beszélünk, elég nagy esetszámmal dolgoznak és jól látják a trendeket, hogy minek mi a következménye. De azért még mindig van, aki szerint ha valaki ezt fel meri hozni, az elmebeteg, mert ő is úgy altat és semmi baja...

2017. júl. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Koszi utolso, vegre valaki nem torkol le, amiert le mertem irni, hogy veszelyes.
2017. júl. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

és ez?



[link]



légáteresztő.

Valami kell,mert kidugja a lábát a rácson,az is veszélyes

2017. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bármilyen rácsvédő teljesen felesleges. Arra bizonyítékot még nem sikerült találni, hogy a rácsvédő megóv bármiféle sérüléstől bárkit, de arra már igen, hogy árthat és nem csak akkor ha helytelenül használják, de akkor aztán főleg.
2017. júl. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát feleslegesnek éppen nem mondanám,mert megvédi attól,hogy a fejét beverje a rácsokba,meg,hogy a lábát kidugva beakadjon.
2017. júl. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!