Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Vett valaki az elmúlt fél...

Melody0529 kérdése:

Vett valaki az elmúlt fél évben valaki Emagon Fisher-Price Tanulókutyust? Kaptatok hozzá garancia papírt?

Figyelt kérdés

3 hónapja vettem egyet az akkor 3 hónapos kisfiamnak. Mára az egyik kedvenc játéka lett, ebből kifolyólag nyüvi is rendesen.


Ma vettem észre, hogy a füle megadta magát :( Valószínűleg megrángatta, és a drótok érintkezése meghibásodott.


Na, de a problémám, hogy nem találom a garancia papírt... Kérdeztem férjem, szerinte nem is volt a csomagban.. bevallom, én meg nem emlékszem :(


Nektek volt benne garancia papír? Vagy ne is keressem...?

Ha volt, mit írnak benne, mi a teendő?

Mert ugye az Emagtól én speciel számlát se kaptam :(


Férjem meg tudja csinálni, szétszedni, megforrasztani, de hát na.. ha lenne garancia, mégiscsak a szerviz csinálja meg..


Remélem, érthető voltam, előre is köszönöm a segítséget!



#fül #garancia #meghibásodás #eMAG #Fisher-Price Tanulókutyus
2017. júl. 17. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Emag sose küld garanciát minden a felhasználó fiokodban van. Ott tudsz reklamálni is a számla alapján
2017. júl. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elektronikus számlát küldenek, hiába keresed otthon. A felhasználói fiókodban keresd, és e-mailben reklamálj.
2017. júl. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ott már néztem, ehhez nincs elektronikus garancia, és a reklamációs felületen sem engedi kiválasztani, mint opció. Benne sincs a listában :/


Pont ezért született meg a kérdésem :)

2017. júl. 18. 02:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja, a számlát már közben megtaláltam 😌 köszönöm!
2017. júl. 18. 02:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem cserélik javítják az ilyet garanciára tapasztalat :(
2017. júl. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!