Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mi volt a legdrágább játék,...

Mi volt a legdrágább játék, kiegészítő, bútor vagy bármi, amit nem bírtatok ki, hogy ne vegyetek meg babátoknak?

Figyelt kérdés

Akkor is, ha úgy érezted, hogy felesleges ennyit költeni, lenne olcsóbban is, használtan meg pláne, vagy, hogy valamiből rengeteg vettél (szép plüssök, cumi, stb)



Kérlek ne veszekedjetek a post alatt! Senkit nem szeretnék provokálni, vagy felidegesíiteni, csak kíváncsi vagyok, küzdök pár dologgal, amiket nagyon szeretnék, de tudom, hogy nincs rá akkora szükség ennyit fizetni érte, ezért úgy gondoltam, hogy egy dolgot hagyok meg, amit majd megveszek.


2017. aug. 18. 16:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Adamo állványostul. Így 60 ezerbe fájt. Fél évvel később rávettük magunkat, hogy felfúrjuk a plafonra. Ha eleve így indítunk, 37-et megspóroltunk volna. Eladni se sikerült, mert kilopták a garázsból 1 darabját. :D
2017. aug. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
40 eFt-os tricikli, 50 eFt-ért járóka.
2017. aug. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
39%
JPMB Fizio és Pöti. 42+25e volt. Minden fillért megértek :-)
2017. aug. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A bútor volt ami drága volt 390 ezer. De ebbe a keresztszülei is beleadtak. Erre most 6 éves kislány utálja a barbikat és a pink színt. Szeptemberben cseréljük
2017. aug. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
2-es vagyok. Természetesen a bútor, a babakocsi, az autósülések, vagy a köldökzsinórvér levétele sokkal nagyobb tételek voltak, csak azokon nem is gondolkodtam, természetes volt, hogy veszünk pl. jó minőségű babakocsit, kiságyat.
2017. aug. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
48%

Mi elég sok pénzt költöttünk mindenre, de ezek nem voltak fájdalmasak. anyagilag többet is kitudtunk volna fizetni, de a jozan ésszel néztük mi az ami meg is éri, hogy sokat költsünk.

A baba-gyerek bútor mindegyiknek 400-500 ezerFt volt, de azért költöttünk ennyit mert nem akartunk újat venni pár év után. Olyan márkát választottunk ami még 10 ßeves gyereknek sem ciki, elég nagy ahhoz hogy akár felnött is bele tudjon pakolni. 4-5 évesen az ágyukat cseéltük le, de a bútort nem fogjuk soha sem.


Talán a babakocsi volt ár arányban drága. Habár elég jól eltudtam adni.


Egy rakat cuccot nem vettem meg mert habár szép de nem praktikus.

Pl még Stokke etetöért is kiadtunk egy nagyobb összeget, de megérte mert még 7 évesen is arrol eszik a nagy.

2017. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
210 ezerért babakocsi. 50ért tudtam eladni 7 hónappal később. Soha nem használtuk a travel systemet, mert az előző gyerekről maradt egy jó autós hordozó. A sport részt sem használtuk, mert dög nehéz volt.
2017. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is a méregdrága babakocsit mondom.
2017. aug. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 babyboom567 ***** válasza:
100%

Fenyő pelenkázó komód ,brendonban volt 45000.

Nagyon praktikusnak tartottam, nem is tudtam elképzelni,ha nincs. Kb 3x használtuk pelenkázásra,ebből 2x a védőnő,1x az orvos.Sok helyet is foglal,meg mikor kijöttem szülés után a kórházból,még ülni is alig bírtam, nemhogy állni.Ágyon pelenkáztam,mai napig így van(mondjuk ez mostanában 2 emberes,mert 1 pillanatig nem marad 1 helyben), a fiókos részét használjuk,erre a célra kb már 15ezerért is hiperszupert vehettem volna.

2017. aug. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

- Etetőszék (35 ezer körül): nem éreztem biztonságosnak, néha a frászt hozta rám, megbillent, kiakart fordulni belőle a gyerek, úgyhogy inkább elpasszoltam, helyette vettem fából készültet, sokkal masszívabb volt, és átalakítható asztallá + székké.

- Elektromos hinta (60 ezer volt): az első gyerekemnél nem használtuk, nem jött be, a másodiknál viszont ahogy beletesszük, elalszik benne, nagy segítség. De így utólag nem kellett volna ennyit rákölteni, olcsóbb modellek is beválhattak volna szerintem.

- Pelenkázókomód (40 ezer): sok helyet foglalt, úgyhogy lecseréltük egy összecsukhatósra, kis helyen elfér, sokkal mobilabb, kitudjuk vinni a nappaliba vagy a fürdőbe, ha kell, de amúgy sokszor az ágyon pelenkázok.

2017. aug. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!