Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Debreceni vagy nyíregyházi...

Debreceni vagy nyíregyházi kismamik, anyukák! Tudtok nekem segíteni, hogy merre, hol érdemes elindulni, bababútor, babakocsi tekintetében? Milyen bababoltokat, áruházakat ajánlanátok, ahol érdemes vásárolni, akár ezeket, akár más dolgokat is?

Figyelt kérdés
Egyedül ruháink vannak eddig, bár azt a tescoban szeretném, mert hallottam, hogy ott jó. Első baba lesz, így teljesen tanácstalan vagyok, a neten sok bolt van fenn, de mindet nem szeretném végigjárni, vagy mindegy hol vásárolok, úgyis egy árban vannak ugyanazok a dolgok? Amit kinéztem, az a Faktum poppi bútorcsalád kiságya és pelenkázó szekrénye, polccal, van esetleg valaki, akinek ilyen van, hol vette? :) Emellett babakocsit milyet ajánlatok? Kérlek, írjátok le a tapasztalatotokat!
2018. ápr. 19. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a babakocsimania.hu-ról rendeltem a kocsinkat. Az a bolt pont Nyíregyházán van, de nekem messze lett volna személyesen elmenni, így kénytelen voltam látatlanba megrendelni, mert csak náluk volt a kinézett babakocsi. Végül is nem bántam meg.

A kombi kiságyat Debrecenből vettük a Baby Center bababoltból.

Mindkettő egy nagy bolt, nézd meg a honlapjukat. Szinte mindent megkapsz egy helyen.

2018. ápr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tesco mellett van egy nagy bolt + Fórum Brendon
2018. ápr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!