Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Melyik a job? Kombi kisàgy...

Melyik a job? Kombi kisàgy vagy egyszerű kisàgy? A kombi ki van hasznàlva ifjusàgi àgynak is, tényleg jó? Kézi vagy elektromos mellszívó?

Figyelt kérdés

2018. máj. 15. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kombit vettünk végül nem szeretette a gyerek.

Kézi mellszívóm volt, de végül nem kellett.

Akárhogy is döntesz, legyél felkészülve rá, hogy felesleges rajta ennyit agyalni, mert az élet felülírja az elképzeléseket.

2018. máj. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2018. máj. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kézi mellszívót vettem, mert nem merek kiadni 40 ezeret elektromosra úgy hogy lehet nem is kell. De a biztonság kedvéért legyen egy kézim, azért vettem.

Kiságyból simát veszünk, méghozzá 120x60-ast. De már ezer véleményt hallottam, hogy miért jobb a sima vagy épp a kombi, sőt a méretekről is.

Nekem biztonságosabbnak tűnnek a külön lévő pelenkázók ezért lesz végül ilyen. De lehet nem marad rajta a gyerek, majd kiderül.


Szóval ami tetszik azt vedd meg, úgysem lehet előre kitalálni a te babádnak mi válik be. :)

2018. máj. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kombi ágy olyan 3,5 éves koráig volt kényelmes a gyereknek, utána kicsi volt. Elektromos mellszívót vettem. Sajnos először avetet ami semmire nem jó, aztán egy medelát az egy fokkal jobb volt. Ha lett volna még gyerekem, meg vettem volna százezrekért a kórházit.
2018. máj. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szimpla rácsos ágy 120x60 és külön (nem speciális) komódra szavazok pelenkázó feltéttel.

Nekem kézi és elektromos mellszívóm is van és utóbbit jobban szeretem. Mindkettő Avent, de ez is mellre, alkatra stb válogatja.

2018. máj. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ettej ***** válasza:
Mi kombit vettünk,nagyobb fajtát, mégis megbántuk. 4 hónapos koráig tudtam csak használni a pelenkázó részt. Rövid, kicsi.Azután az ágyunkon pelenkáztam, úgyhogy felesleges volt. Bedőltünk az ifjúsági ággyá alakításnak, de mire 2 éves lett és szűk lett neki a kiságy, addigra az alja plusz megerősítéssel sem tűnt túl stabilnak. Inkább vettünk gyerekheverőt. Eladni se tudtam, kutyának se kell. Sok helyet foglalt, nehéz volt mozgatni. (Nem biztos, hogy az eredeti elrendezés később beválik..)
2018. máj. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kombi kiságyunk van. A szekrény hozzá jó tágas viszont a pelenkázót max 2 hétig használtuk magasan van kényelmetlen csúszkálós így a kanapén pelenkáztunk. Hátránya,hogy nagy helyet foglal és nem lehet leválasztani róla a szekrényt. Szóval kinek mi éri meg jobban. Amúgy ifjúsági ágynak fiam esetében tuti nem fogjuk használni nagyon magas már most apukáját örökölte nem akarom,hogy bevágja a fejét. Mellszívóból nekem megteszi a kézi nem sűrűn fejek. De tényleg kinek mi.
2018. máj. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat.
2018. máj. 17. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!