Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hol érdemes nézni kombi...

Hol érdemes nézni kombi babaágyat? Szerintetek érdemes használtak között is nézelődni, vagy inkább csak az új?

Figyelt kérdés
2018. máj. 17. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Eleve kombit nem érdemes.
2018. máj. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Nekünk kombi van Praktikus, és hosszantartó vétel volt. 8 éve a fiam, most a 9 hónapos lányom használja.
2018. máj. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok, nem vagyok a használt babacuccok híve, csak ha saját gyerek vagy max nagyon közeli rokon. Mi anno a babaszafariban vettük.
2018. máj. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Kiságyat mi használtan vettünk (meg komplett bababútort hozzá) sokat nyertünk vele...pár karcolást leszámítva olyan mintha új lenne (nincs törés, minden alkatrész megvan)

Nem hinném, hogy a gyerek érezné a különbséget használt és új bútor között. Akkor inkább szívesebben költök egy minőségi új kókuszmatracra, vagy jobb bababőr ápolási termékekre. :S

Ha használtan keresel tudom, hogy mindenki a vaterát ismeri, de én speciel jófogáson több hirdetést találtam a múlt hónapban babadolgokkal kapcsolatban.

2018. máj. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én sem ajánlom a kombi ágyat
2018. máj. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akik ennyire ellenzik a kombi ágyat, megmondanátok, hogy miért? Én is olyat néztem ki, de jobb lenne tapasztalatot hallani róla, mint kidobni a pénzt, és utólag derüljön ki, hogy nem volt jó ötlet :)
2018. máj. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem szeretik sokan a kombit...mert pl ha 140x70es kiságy van azt a pici akár 4-5 éves koráig is használhatja, pelenkázó meg nem kell 2-3 éves kor után. És akkor gáz ha nem lehet őket szétszedni...legalábbis mi ezért nem kombit néztünk. (Plusz a mi kiságyunk gyerekággyá alakítható)
2018. máj. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, értem... De amit én néztem, annál a pelenkázót szekrénnyé lehet alakítani a kiságyat pedig gyerekággyá. Ezek szerint akik szerint nem érdemes, nem erre a típusra gondoltak.
2018. máj. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi is kinéztük de végül nem azt vettünk. Másfèl èvesen kapott 172x90-es leesésgátlós ágyat, addig velünk aludt főleg, ès azóta is altatásnal mellé kell feküdnöm. Igy kènyelmesen odaférek, mèg apja is ha kell. Ezt 140-es kombi ággyal nem tudnánk megtenni.
2018. máj. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ezek szerint akik szerint nem érdemes, nem erre a típusra gondoltak."


De. Pl: itt van ez [link]

A kiságy rész ugyanúgy 120-as, mint egy normál, de ha még 140-es lenne, akkor se használod annyival tovább, hogy a heverő elég legyen leesésgátló nélkül. Az plusz ktg.

És sokkal praktikusabb egyébként is egy teljes értékű felnőtt heverő a kiságy után. Abba bármilyen minőségi matracot tehetsz, egy felnőtt is a gyerek mellé fér.

Lányunk 2 évesen már nem volt hajlandó a kiságyban aludni, kényelmetlen is volt neki. A pelenkázóra viszont még szükség volt. Na ezért se lett volna praktikus.

2018. máj. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!