Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Angel Care Ac401 légzésfigyelő...

Angel Care Ac401 légzésfigyelő és bébiőr használata légzésfigyelő nélkül?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy lehet használni, csak bébiőrként, de hogyan? Próbáltam, úgy, a légzésfigyelő nem volt bedugva az angyalkába, azt letekertem 0-ra, de úgy is bejelzett, mint mikor riaszt a légzésfigyelő.

2018. jún. 1. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Szia, nem lehet használni légzésfigyelő nélkül a bébiőrt. A használati útmutatóban sem volt benne, hogy lehetne használni külön. Viszont nekem ez a tipusú nem volt jó, hibásan jelzett, ha meg kivettem az ágyból a gyereket és elfelejtettem kikapcsolni fél óra múlva szólalt meg. Szerencsére csak kölcsönbe volt, de így is első használója voltam.
2018. jún. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Olvastam az egyik fórumon, hogy volt aki ezt a típust használta csak mint bébiőr. De mivel, nem tartom magam műszaki analfabétának, több verziót is kipróbáltam és sehogy nem jó, kezdem elhinni, hogy tényleg nem lehet. Pedig sokkal praktikusabb lenne...
2018. jún. 2. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!