Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mi a véleményetek a szoptatós...

Mi a véleményetek a szoptatós párnáról? Érdemes venni? Ha igen, hol érdemes szétnézni?

Figyelt kérdés

2018. jún. 13. 08:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én meg lennék lőve nélküle, mindenképp ajánlom! 😊
2018. jún. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Első gyereknél nem használtuk, második hónapokig csak abban aludt napközben. Gyerekfüggő (mint kb. minden)
2018. jún. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
sokat, bár inkább aludni. most 7 évesen még mindig gyűri, éjjel az ágyban van. Mondjuk tartása már nincs sok, de jó ráfeküdni, szeretjük.
2018. jún. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Terhesen nekem jó volt vele aludni, de másra nekem nem volt hasznos.
2018. jún. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó volt vele aludni terhesen (is) nagy pocakkal, aztán a pici is jókat aludt rajta, most meg már aki kapja marja van :D mindenki nagyon szereti. Én ajànlom :)
2018. jún. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt hurka és patkó párnám is, a hurkát terhesen szerettem, a patkó viszont sokkal jobb volt szoptatáshoz. (Boppy) Ismerős anyukától vettem, 2 hónapot használták, mi azért jobban kihasználtuk, nem csak szoptatáshoz.
2018. jún. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem teljesen felesleges. Aludni nekem nem volt rá szükségem, szopizáshoz nem használjuk, aludni pedig babafészekben alszik. Ha már valamit akkor én inkább azt ajánlom.
2018. jún. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nem vált be, alváshoz engem idegesített a keménysége meg azok a bogyók benne, szoptatáshoz lehet én vagyok rosszul összerakva de a nyakamig tolta fel a gyereket, kényelmetlen volt, babaként beleraktuk néha szeretett benne nézelődni annyi.
2018. jún. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok: igen, szoptatáshoz mi is ugyanezért nem használjuk mint a 8. válaszoló mert a nyakamig feltolja a lányomat és egyszerűen marhára nem kényelmes egyikünknek sem.
2018. jún. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szoptatáshoz én se használtam viszont szinte minden máshoz igen. Most már hogy nagy fiú (8hónapos) a játszósátorban van. Le tud rá pihenni és véd is ha nagy lendülettel megy be ne üsse meg magát.
2018. jún. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!