Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Babafészket érdemes venni...

Babafészket érdemes venni újszülöttnek, vagy ez is egy a felesleges kategóriából?

Figyelt kérdés
Nagyon cukin néz ki, de nem tudom kihasználnánk-e, szeretik- e a babák úgy általában. Azért nem szeretném megvenni, hogy aztán valamelyik sarokba foglalja a helyet. Ami még aggaszt, az a fulladásveszély. Írnátok véleményeket, tapasztalatokat? Köszönöm előre is.
2018. jún. 27. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Biztos van akinek hasznos. Szerethetik a kuckósabb fekhelyet de az enyémnek a mózeskosár tökéletesen megfelelt.

Nem éjszaka kell használni, hanem mikor nappal rálátsz, akkor biztos nincs vele gond.

Külön altattam a lányom a kezdetektől, de a kiságyat utálta, főleg nappal. Mózesben jókat aludt.

2018. jún. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Felesleges és igen, amerikai és brit cikkek szerint veszélyes is.
2018. jún. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

Az én babám imádja! Most is épp abban alszik és sehol máshol nem hajlandó (a kezünkön kívül). Nagyon hasznos mert ha elalszik benne is mozdítható anélkül hogy felkelne. Könnyű vinni a nagyiékhoz ha csak egy délután erejéig vigyáznak rá és abban tud aludni bárhova leteszik, nem kell az utazóágyat cipelni. Jó kuckós neki, megnyugszik benne. Jó ha köztetek alszik, mert nem tudtok ráfeküdni. A fulladásveszélyt én nem értem, hol fulladna bele? Olvastam erről én is de nem gondolom hogy ez reális veszély. Az oldalához nem tudja úgy odafúrni magát hogy megfulladjon, az alja pedig a miénknek kókuszbetétes így kemény. De amúgy még légzésfigyelőt is lehet alá tenni! Kivehető belőle a matrac egyébként és csak a huzat külön könnyen mosható.

Én is feleslegesnek tartottam de a férjemnek nagyon tetszett azért vettük és szerintem az egyik legtöbbet és legszéleskörűbben használt babaholmink lett.

2018. jún. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Ja azt kihagytam, hogy nálunk a babaágyban alszik a lányunk éjjel is de csak akkor hajlandó ha a fészkét beletesszük szűkítő gyanánt. Csak úgy a nagy üres ágyban nem tud aludni.
2018. jún. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Felesleges
2018. jún. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok vele, hogy ha ajándékba kapnánk akkor használnánk, de venni nem vennék.

Főleg amiatt, hogy hamar kinövik és a mozgásfejlődés miatt hamar ráunhat a “bezártságra”. Fél évesen már simán foroghat ide oda (persze sokan nem teszik ezt ekkor még).


Akkor már inkább a babakocsi Mózes részét venném igénybe. (Első három hónapban nekünk is inkább az volt a megoldás a nyűgösség ellen.

2018. jún. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Bolcsohalal eselyet noveli

Ne hasznald

2018. jún. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem vettem, feleslegesnek tartom.

Szép, cuki, de irtó gyorsan kinövi a gyerek, a levegőt meg nem hagyja rendesen keringeni.

2018. jún. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%
Felesleges és veszélyes holmi.
2018. jún. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is feleslegesnek tartottam. Egyszercsak jött egy gondolat,hogy megveszem. Jó ötlet volt,mivel a lányom éjjel nappal abban alszik a kiságyában, természetesen légzés figyelő alatta. Jókat alszik benne, az éjszakát is átaludja . Nem értem miért veszélyes
2018. jún. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!