Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hagyományos babaágyat vetettek...

Hagyományos babaágyat vetettek vagy utazóágyat?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit vegyünk, nagyon sokan ajánlották az utazóágyat az miért jobb?
2018. jún. 29. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Mindkettőt. Az utazóágyat értelemszerűen utazni használjuk, itthonra biztosan nem használnám. A szemének és a gerincének sem tesz jót.
2018. jún. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Mindkettőt :) a mamanal van az utazó és otthon a sima
2018. jún. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Mindkettő van, az utazót kaptuk, de fontosabb a sima rácsos ágy, jó matraccal, az utazoágyaknak nem túl jó a matraca, csak utázáshoz vannak kitalálva.
2018. jún. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
Babaoblot vettunk es utazoagyat kaptuk. Egyiket sem hasznaltuk...
2018. jún. 30. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Olyan rácsos ágyat érdemes szerintem, aminek levehető az egyik oldala, hogy az ággyal össze lehessen tolni. Utazóágy folyamatos használatra nem ajánlott.
2018. jún. 30. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Utazóágyba is tehetsz matracot mert ami ahoz van az elég vékony. De a hálós rész ami nem jó. Nem jó a szemnek próbálj meg te kinézni abból a sűrű színes hálóból. Mi rácsosat vettünk és járókából is. Az utazó arra jó hogy pár éjszakát kibír benne. Amúgy azére szokták ajánlani mert puha a fala.
2018. jún. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7%

Mindkettőt, de nagyon hamar lecserélődött a kiságy nappalra járókára (abban sem volt sokat), aludni pedig az utazóágyban szokott a mi ágyunk mellett :)

Ha ébren van nem ajánlom, hogy sokáig legyen az utazóágyban, zavaró lehet neki a kilátásban az a színes háló. Ha már tud állni és kilát fölötte úgy jó!

2018. jún. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon káros az utazóágyat hosszú távon használni. Azért utazóágy a neve, a szem fejlődésének borzasztóan káros az, hogy nem tud fókuszálni. Nem is értem hogy jut egyáltalán eszedbe ilyen hogy azt használd folyamatosan.
2018. jún. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%

60*120 as Ikeás kiságyat vettünk, 30 ezer volt. 1 éves kor után már a felnőtt ágyban aludt inkább velünk.

Eleinte babaöbölként használtam.

20 hónaposan egy nagyobb Ikeás babaágyat vettünk neki és most a saját szobájában alszik.

Utazó ágyat egyáltal nem.

2018. jún. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!