Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hideghab matraccal működik a...

Hideghab matraccal működik a légzesfigyelő?

Figyelt kérdés
Hideghab matracot szeretnénk venni a kiságyba,de a boltban mondták hogy járjunk utána,hogy jó-e a légzésfigyelőnkhöz. De a leírásában csak annyit találtam,hogy minden matraccal működik /babycontroll,2 lapos/. A boltban lévő matrac 10 cm vastag. Aki ezt a kombinációt használta/ja legyen szíves írjon

2018. júl. 20. 07:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi nem ezt használtuk hanem kokuszmatracot de nem értem miért ne működne...nem is túl vastag. Az érzékelő lapok a mozgást érzékelik, gondolom nem “nyeli el” ez a fajta szivacs a mozgást. Vagy nem is igazán értem, h miért ne működne. Ha meg az van ráírva h minden matraccal működik akkor biztos úgyis van.
2018. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy meg jobb ha felhívod az ügyfélszolgálatot, na ott biztos megmondják.
2018. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!