Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Baba szafari boltból mennyi...

Baba szafari boltból mennyi idő mire megérkezik az online rendelt termék? Kiságyról lenne szó. Még nem rendeltem meg csak érdekel hogy aki rendelt már esetleg mennyi idő volt a szállitás.

Figyelt kérdés

2018. júl. 24. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi is kiságyat rendeltünk onnan, kb 2 nap volt.
2018. júl. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy le kell-e gyártani, mert az több hét (kb. 4-6) is lehet, de ezt a honlapon szokták jelezni.
2018. júl. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) megvagytok elégedve a minőségével illetve mennyire strapabíró?
2018. júl. 24. 10:32
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]



ezt a kiságyat néztem de nem tudom hogy mennyire masszív

2018. júl. 24. 10:39
 5/8 anonim ***** válasza:
2 nap és 2 hét között bármennyi idő lehet. Jó termékeket árulnak és megbízhatóak, bátran ajánlom őket.
2018. júl. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2018. júl. 24. 11:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk majdnem 3 hónap volt mire megjött a bútorcsalád amit rendeltünk, gyártónál volt valami gixer, majdnem megszültem mire megérkezett, utolsó heteim azzal teltek hogy babaszafarit hívogathattam, volt hogy már fel se vették a telefont.

Nem az ő hibájuk volt de ilyenre is fel kell készülni.

2018. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm a válaszod akkor szerintem időbe megrendelem max ha hamar ide ér nem rakjuk még össze :)
2018. júl. 24. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!