Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hol vegyek rácsvédőt kiságyba?

Hol vegyek rácsvédőt kiságyba?

Figyelt kérdés

Ti hol vettetek? Annyi helyen nézelődtem már (neten) hogy merre lehet olyasmi amit szeretnék, de nem találok. Olyat szeretnék, ami nem éri teljesen körbe a kiságyat, és kijön mondjuk 5000 forintból.

Linkeket is szívesen fogadok. Mondjuk jobban szeretnék élőbe venni, nem rendelni. Milyen üzletekben találhatok a leírásnak megfelelőt?


2018. aug. 4. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

Mi nagyon meg vagyunk elégedve a miénkkel, de ennél drágább, 8-9 ezer volt, viszont nem tudja leszedni a lányom, nagyon jól tartja a tépözár.

És már nem lehet kapni a brendonban, most néztem meg, szerintem tépőzárast rendelj, nekünk korábban nem jött be a zsinóros.

2018. aug. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Kerekpocak bababoltban vettem, tavaly nyáron 2500 Ft körül volt.
2018. aug. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi az ikeában vettünk, mi azt szerettük.

Viszont tipp:

Az elsőt amit használtunk, az nem ért körbe, Tescos volt és hamar lecseréltük. Pont azért mert nem ért körbe.

Ahogy elkezd mozogni a baba, akár csak alvás közben, hamar bejárja az ágyat és a fiam is így járt: kevesebb mint fél éves volt és beakadt a lába a rácsok közé, mert mozgolódott.

2018. aug. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!