Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Babaágyakat szeretnék eladni...

Babaágyakat szeretnék eladni a neten, többfunkciósakat, átalakíthatóakat, refluxra, stb. Lenne rá kereslet?

Figyelt kérdés

Piackutatni szeretnék. :)

Lenne-e rá igény szerintetek, vagy vennétek-e többfunkciós babaágyat?

Első elképzelésem, egy olyan babaágy, amelyet a kinövés után kisasztallá lehet átalakítani!

Második, hogy speciális problémákra, pl. rexfluxra való, emelt babaágyat gyártanánk.


Nem találkoztam magyar webshopokban, üzletekben ilyen ágyakkal, csak 1-2-vel de azok drágák is voltak, meg szépek se.



Várom a véleményeteket! :)


2018. aug. 5. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi is kombi ágyat vettünk, arra szerintem van igény.

A "reflux-ágy" is jó gondolat, azzal csak az a baj, hogy senki sem tudja előre, hogy refluxos lesz e a baba vagy sem, és sima ágyat vesz. Szülés után derül ki, hogy fennál ez a betegség, nem fog újat venni, hiszen már megvan a babaágy.

Ha nem alapból megemelt, hanem csak emelhető funkciója is van úgy már érdekes lehet. Vagy alapból így gondoltátok a gyártást?

2018. aug. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát olyan kiságy már elég sok létezik ami gyerekággyá alakítható (sokan inkább azt keresik, hiszen gyakorlatilag a két bútor funkciója azonos, amikor a gyerek eléri azt a kort egyszerűen át kell alakítani az ágyat)


A kis asztalos dolog amúgy éppen nem hangzik rossz ötletnek (bár ugye kérdéses h ha még a kiságyban alszik a gyerek és amellett már szeretne asztalon rajzolni, akkor két "asztalkája" lesz majd a gyereknek? Mert ugye ott az asztallá alakítható ágy meg kell még egy asztal is?)


A reflux dolog már kevésbé logikus, hiszen egy ilyen emelést speciális párnával/ szivaccsal hamarabb olcsóbban meg lehet oldani. A másik, hogy kiságyat az ember még a szülés előtt megveszi. Na most akkor még nem tudhatod, hogy a gyereked refluxos lesz e majd vagy nem...ha meg megszületik és refluxos csak emiatt nem vennék új kiságyat. Ráadásul nem tudom mennyire tenne jót a gyerek gerincének egy ilyen emelés...lehet többet árt mint használ. (plusz nem mindenkinek van annyi egészségügyi ismerete, hogy tudja a fej emelése segít a refluxon.)


Amúgy az átalakítható helytakarékos bútorok ötlete alapvetően jó. (ilyen szempontból érdemes gondolkodni azon h kiságyat ami egy idő után a helyet fogná mivé lehetne átalakítani)


Nem bántásból írom, de nekem ez jutott eszembe...

2018. aug. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ment a zöld kéz :) köszönöm a véleményeket!
2018. aug. 7. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!