Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ki hanyadik hétbe/hónapba...

Ki hanyadik hétbe/hónapba kezdett el vásárolgatni apróbb dolgokat a babájának?

Figyelt kérdés
2018. aug. 6. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Apróbb dolgokat miután megszületett, előtte csak a kád, babakocsi (ez volt az első, a 36. héten jött), 5 body és 1 törlőkendő volt megvéve
2018. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

10. héten babakocsi, uniszex,nagy akcióban

17. héten kiderült a neme és egy aranyos együttest

27. héten meg babakelengye körút, onnantól folyamatosan vásároltam mindent ami kellett.

2018. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Januar 26.an tudtam meg hogy terhes vagyok. Szerintem februar kozepen megvettuk a bolcsot. 13-14 heten vettem mar uniszex dolgokat, es kaptam tesomtol is uniszex ruhakat. 14 hetesen 4Dn kislanyt mondtak, de megvartam a 20. hetit es ott is lany lett igy onnan vasarolok csajos dolgokat. Mar egyebkent mindenunk megvan, egy legzesfigyelot kell venni es kesz. 31+5 hetes vagyok.
2018. aug. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30 hetesen vettük meg a nagy dolgokat, es mostmar folyamatosan veszem a kórházi csomagba valókat, meg az apróságokat. Ruhákat szerencsere nem nagyon kell, mert rengeteget kaptunk, azert nem kehet megállni, es vesz az ember azt is:)
2018. aug. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20. hét körültől, és előbb a nagyobb dolgokkal kezdtem lista szerint haladva, összehasonlítva elég sok bolt kínálatát és fórumos tapasztalatokat... és vittem apát cipekedni :) Végül a 35. hétre lett meg minden, de csak majdnem... mert kicsit előbb jött. Ilyen bemegyek a boltba és nem bírok ellenállni a cuki előkének vagy kiscipőnek nem volt, mert utálok vásárolni, de nagyszülők és egyéb rokonság úgyis hozott ilyen "fontos kellékeket" is :)
2018. aug. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
19 ill 16 hetesen, ahogy kiderült a nemük, már kezdtem is neki vásárolni lassan. :) de csak 24 hetes kor után lendültem bele, addig a saját örömömre 1-2 ruha, egyéb apróságok.
2018. aug. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Enikő1221 válasza:

28.hétben néztem át, hogy mit is örökölhet a nagyobb tesótól. (Babakocsit a nagyobbnak is 38.hétben vettünk.)

30.hétben mentem először kimondottan a bébinek vásárolni, de még egy pár apróság hiányzik.

2018. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!