Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Szerintetek vegyek hozzá...

Szerintetek vegyek hozzá huzatot? Www.Elefanipetofi.hu/spd/009-033/Baby-Dream-2-reszes-agynemu -garnitura

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ilyen típusú ágynemű garnitúrát vettünk a születendő babánknak, csak a mienkhez járt fejvédő is. A boltban a nő azt mondta hogy ehhez nem kell huzat, azért ilyen szép mintás, simán lehet mosni többször is, de én a higénia miatt ugy gondolom hogy vennék hozzá huzatot hogy könnyebb legyen cserélni és tisztán tartani. Ti vennétek rá huzatot vagy csak igy használnátok? Esetleg ha valakinek hasonló volt, érdekelne ő hogy csinálta. Köszönöm
2018. aug. 15. 10:45
 1/8 A kérdező kommentje:
www.elefanipetofi.hu/spd/009-033/Baby-Dream-2-reszes-agynemu-garnitura
2018. aug. 15. 10:46
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem vittem ilyet, mert egy babának nem kell ágynemű garnitúra, huzatot mindenképp vennék rá, de ráérsz kb. másfél év múlva, a kisbabák hálózsákban alszanak, mert azt nem tudják lerúgni magukról.
2018. aug. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ja és párnát véletlen se tegyél csecsemő feje alá, nem szabad, nem is tudom minek árulnak ilyeneket.
2018. aug. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Újszülöttnek semmi nem lehet az ágyában a lepedőn, a matracon és a légzésfigyelőn kívül. se takaró, se párna, se játékok, se rácsvédő. mind bölcsöhalált okoz. ezt majd kb 2-3 éves korában fogjátok tudni használni. vegyél 4-5 lepedőt, és 1-2 hálózsákot. és készen is vagy.
2018. aug. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

Ehhez a fajtához mi nem vettünk (a képen nem látom, de ami nekünk van, az vékony). Két garnitúra volt, mert ha kifolyik a pisi, akkor mindegy, hogy van rajta huzat vagy nincs, mosni kell az egészet.


Meg ugye nekünk felnőtteknek csak a huzatot szokás mosni, egy babánál azért nem árt a belsejét is időnként, mondjuk kéthetente, de legalább havonta.


Téli paplanból is kettő van, ugyanezen okból, mert baleset bármikor történhet, és nekünk nincs szárítógépünk, hogy télen is biztosan megszáradjon estére. Azokból sima fehér gyermek paplant vettünk, így mindenképp kellett rá huzat.


Összefoglalva: annyira mindegy, hogy húzol-e rá. :) Csináld ahogy neked tetszik. :)

2018. aug. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi olyan ágynemű garnitúrát vettünk, ami nagyon vékony és a párna csak egy vastagabb puha anyag. Huzatot nem vettünk rá, szép mintás. De megmondom őszintén jó ha a 2 év alatt ötször használtuk. Teljesen feleslegesen adtunk ki érte 10.000 ftot, annyi, hogy fejvédő volt hozzá, azt használtuk. Mikor pici baba volt egyszerűbb és biztonságosabb volt kis méretű plédekkel takarni, mikor nagyobb lett meg a fejére rugdosta, így eltettem. 1.5 évesen meg úgy döntött, hogy a karácsonyra kapott pihe-puha plédemet elkobozza és az lesz a takarója. Azóta sem kell neki más.

Nem tudom milyen a töltése, tudod e gyakran mosni? Ha vékony, könnyen szárad akkor nem vennék rá huzatot. Ha meg esetleg veszel és a huzat pisis, úgyis ki mosod gondolom a takarót is.

2018. aug. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezekhez nem kell huzat. Újszülöttként és óvodásként (nyilván nagyobb méretet) is ilyet használnak a lányaim. 2-2 garnitúrát vettem, így egyben lehet mosni.


A lapos párnát nem használtuk csak 1,5 éves kor fölött, mikor igényelték a gyerekek.

2018. aug. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, nyilván tudom hogy párnát nem lehet az újszülött feje alá rakni de szerettem volna egy garnitúrát, ebben fejvédő is van ami mindenképp jól jön. A vélemények alapján nem veszek hozzá huzatot egyenlőre.. gondoltam hogy később tudjuk csak használni a mérete miatt. Simán lehet többször is mosni mert direkt úgy van kialakítva a varrás is hogy ne csomósodjon össze az anyag, a bolti eladó mondta. Valószínűleg veszek majd később még egy ilyen garnitúrát hogy lehessen cserélni, ha már igy is ugyis átázik. Köszönöm a segítséget
2018. aug. 15. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!