Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kimossam ezt is? És milyen...

Kimossam ezt is? És milyen fokozaton?

Figyelt kérdés
Szülés előtt állok, új kókuszmatracot rendeltünk, a huzata levehető, mosható. Be van csomagolva az egész, meg hát ugye nem is használt, de gondolom így is kikéne mosni azért a baba érkezése előtt. Viszont nem szeretném ha összemenne vagy bármi, annyit irtak rá, hogy kézmeleg vízzel, az hány fok kb. 30? :D bocsi a hulye kerdesert...
2018. aug. 23. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
En nem mostam ki, feleslegesnek iteltem a megkerdezett anyukak ill a sajat velemenyem szerint is.
2018. aug. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Én sem mostam ki, úgyis lepedő van rajta, azt meg nyilván kimosom. Lepedő nélkül sosem volt rajta a lányom. 😊
2018. aug. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

Természetesen kimosnám!

Én 40 fokta tenném be a többi cuccal együtt

2018. aug. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Gumis védő, meg lepedő kerül rá. Minek akarod kimosni? felesleges.
2018. aug. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Én sem mostam ki, jött rá a vízálló lepedő, arra pedig a rendes lepedő, ami nyilván ki van mosva.
2018. aug. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%

Ha csak egy plédet kap, akkor egy gyors öblítő programmal kimosnám.

De csak is azért, mert a gyárakban, ahol ezeket elkészítik, vegyszerek is vannak. És hiába tiszták, hiába vannak kimosva, érdemes kiöblíteni. Vegyük például a ruhákat. Azok is színt eresztenek az első mosás alkalmával.

2018. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Én is kimosnám,(ki is mostam 40 fokon) attól még mert új, nem tiszta. Sok kézen megy keresztül, na meg igen, vegyszereket is tartalmaz. Nyilván nem lenne amúgy sem baja a babának, de én így voltam nyugodt.
2018. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!