Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mennyit érdemes kiadni egy...

Mennyit érdemes kiadni egy babaágynemű szettért a kiságyba?

Figyelt kérdés

Első baba lesz és nem tudom hogy ezekért kb mennyi amennyit max érdemes kiadni. Ti mennyiért vennétek maximum?

Gondolok itt a paplan,párna,rácsvédő,baldachin szettre.


2018. szept. 19. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én hála isten baldahint nem vettem, csak ágyneműt (amit soha nem használtunk) egy csecsemőknek nincs szüksége párnára. Amit megvettünk és használtunk az a gumis lepedő, rácsvédő (kb 4000 Ft volt a brendonban) és kis plédeket használtunk. Én nem vennék 20 ezrekért ágyneműt...teljesen felesleges. Fiam pl 6 hónaposan már bontotta a rácsvédőt is 😁
2018. szept. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Semennyit.

Nagyban noveli a bolcsohalal kockazatat az osszes, amit felsoroltal, en hosszu tavra tervezek a gyerekekkel, igy nem kockaztattam direkt az eletuket ilyesmivel.

Ha mar nagyobb a gyerek, akkor mar funkcioja is lesz es meg tetszeni is fog neki, amit o valaszt maganak.


Ujszulotthoz a kisagyba lepedo kell, semmi mas.

Nagyon max textilpelenka a feje ala, ha bukos, hogy ne a lepedot kelljen napjaban tobbszor cserelni.

Ejszakara pedig halozsak, a baba meretenek es az evszaknak megfeleloen.

2018. szept. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
A baldahin csak gatolja a levego mozgasat a baba feje korul, ne vegyel.
2018. szept. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Semennyit , egy gumis lepedő kell. Amerikában több állama betiltották a rácsvédő használatát csecsemőhalál miatt, Angliában úgy szintén évente több ilyen haláleset is van.

Párna egy éves kor alatt tilos, paplan úgy szintén, hálózsák vagy egy egyszerű pléd ami kell a lepedőn kívűl.

2018. szept. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Racsvedo nem igazan kellett nekunk, de foleg nem az elejen. Kesobb nekem varratva lett az a fajta amit 2 rácsra kell tepozarazni. Nem tul draga ha nem ilyen tultolt kezmuves boltbol veszed. (kb 3e ft bolt az anyaggal)


Kell egy lepedo (2e ft kb a 2darab hogy legyen valtas) egy polya meg halozsak későbbre meg esetleg takaro. (ezeket kaptuk arat nrm tudok)


Szettet sztem ne vegyel. Sokaktol hallom, h addig volt a babaágyban a szett mig a gyerek nem

2018. szept. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ahogy írták, tényleg semennyit.

Gumis lepedó, vízzáró lepedő (pl.: clevamama jó, lélegzik, nem zörög, nem izzaszt), hálózsák.

A paplan, párna, baldachin veszélyes és felesleges.

Rácsvédő sem ajánlott (bár ez végül nekünk volt, de nem egyből "kell", hanem amikor megtanul forogni és ekkor már ki is tud mellőle jönni, nem fullad meg belefúrva a fejét, de létezik eleve szellős típusú is).

2018. szept. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A baldachin es a parna teljesen felesleges (utolsot nwm is ajanlak 3 eves kor alatt..)

Racsvedo szerintrm hasznos foleg ha cumisna gyerek...nem tudja ugyanis kidobalni az agybol.

Azzal egyutt en ismsrostol vasaroltam hazsnaltan ossze a halozsakot, racsvedot lepedot (paplamt nem.ajanlom.mert kitakarozik), az egesznnem volt 3000 ftnal.

2018. szept. 20. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

mi is csak a racsvedot hasznaltuk.

a takaroja mai napig falvedokent szolgal osszetekereve az agya szelen.

2,5 eves,1 eve lecsereltuk a racsos agyat.

szoval tenyleg teljesen felesleges.

2018. szept. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak lepedőt és rácsvédőt vettem. Lepedőt ikeában 200ft/2db a rácsvédőből is kettőt ezt 4500/db-ért.

Plusz hálózsákban fog aludni, ebből is kettőt vettem.

2018. szept. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A baldachin teljesen felesleges, a párna kb tilos egy kicsinek. Én vettem szivacsot és anyagot, azokból anyukám csinált rácsvédőt. Takarót külön vettem, 2500 lehetett max, lepedő, textilpelenka a feje alá aztán jónapot
2018. szept. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!