Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Plüssmaci fülébe hímzés?

Plüssmaci fülébe hímzés?

Figyelt kérdés

Sajnos a nagyobb gyerekeim jó néhányszor elhagyták kedvenc alvós macijukat, csak a szerencsén múlt, hogy meglettek. Ebből tanulva szeretnék legkisebb lányom macijának a fülébe, vagy oldalára nevet, telefonszámot hímeztetni. Ezt vajon Budapesten hol csinálják meg?

Köszönöm.



2018. szept. 21. 07:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kis mennyiségben és vastag anyagra nem hiszem, hogy értelmes ár/érték arányban vállalnak. Címkét nemrég kerestem, de mindenhol csak 100 db (és darabja kb. 25-30 Ft) a minimum megrendelés, hímzést meg max. pólóra, törülközőre szoktak, plüssbe szerintem csak még összevarrás előtt logikusabb... Ötletként tán a neten áruló kézműveseket "tömörítő" meska.hu-n akadhatsz olyan hímzéseket kínáló magánszemélyre, aki esetleg vállalja.

De legegyszerűbb és legolcsóbb, ha egy rövid szalagra (rövidáru bolt) ráírod textilfilccel (ikea, hobbiboltok), levasalod pár percig, aztán a végeit visszahajtva hozzávarrod valahol az állatkához laposan vagy hurokként.

2018. szept. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, szuper jó ötlet, erre nem is gondoltam 😊
2018. szept. 21. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!