Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Van valakinek fonott rácsvédőj...

Van valakinek fonott rácsvédője? Megéri azt a 20e ft-ot? Vagy tényleg nem ajánlott, mert beleakadhat a baba keze vagy lába?

Figyelt kérdés
2018. szept. 27. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem az a tepozaras van, amit ket racsra kell tenni. (abbol van sok es korbe van /volt teve az agya vele) azon kilat stb.


Volt kolcson az a fonott dognagy fajta. Mi utaltuk, a gyerek allandoan ala vagy hogy fogalmazzak.. odakeveredett melle. Nem latott ki Sztem nem eri meg, de tuti lesz aki szerint meg isten aldasa. Sztem hasztalan divatcucc.

2018. szept. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Én is gondolkoztam rajta, ugyanis mi olyan kiságyat vettünk, aminek csak egy oldala rácsos,a többi tömör fa. De végül úgy döntöttem nem veszek rácsvédőt.

Tesóm már 3 napos korában ütközőig kúszott a kiságyban rácsvédő nélkül (akkor még nem volt divat). Kutyabaja nem lett tőle.


Nagyon sokallom érte azt a 17-20 ezer forintot amennyiért vesztegetik.

2018. szept. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legolcsobb h megcsinálod te vagy egy ügyes nagymama vagy ismerős. Gyöngyörű szép, egyszerű pamutvásznak vannak már 800-900.- forint/méter áron. Nálunk az eurosba 1kg töltő anyag 500.- forint.
2018. szept. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20 ezer egy rácsvédőért? Két kisfiam van, mindegyik megvolt nélküle. Mi vettünk csodaszép anyagot,vatelinnel bélelve. Anyukám abból varrt rácsvédőt, kispárnát, takarót. Szép is volt, meg ez egy emlék. szerintem a legolcsóbb pamut anyagú is szuper, amúgy sem sok a haszna.
2018. szept. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha van pénzed vedd. Ha másra is jól jönne 20ezer, ne olyat vegyél.

Divat, tömeg cucc...

2019. febr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!