Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mit vegyek születendő unokaöcs...

Mit vegyek születendő unokaöcséimnek illetve szüleiknek, ami illendő volna egy báttytól/unokabáttytól?

Figyelt kérdés
Öcsém első gyermekei, ikrek, de babakocsit már fognak kapni a felesége nővérétől. Mi lenne hasznos?

2018. okt. 6. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt ajánlom beszéld meg velük. Ilyen témában a szülők nem szeretik a meglepetést, mert annak a dolognak tetszeni is kell a szülőknek.
2018. okt. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%

Én a saját testvéremnek nagyon sok pelenkát vettem volna, ha akkoriban lett volna keresetem.


Mindig is vicces figura voltam, az is maradtam. Biztos mosolyt csaltam volna az arcukra, ha meglátják én vagyok a pelenkatorony mögött.

Egy kedves emlék lett volna, de sajnos még gyerek voltam. :c


Ha te is hasonlóan te vagy a család kis bolondja akkor szerintem ezt nevállalhatod. Pelenka meg egy darabig úgy is kell majd. :)


Ami nagy tételben nem olcsó mulatság.


Ha mást szeretnél skkor tényleg kérdezd meg a szülőket, mert ők gondolom a kivsit tervezték és már megvették a fontos dolgokat.

2018. okt. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszéld meg velük, nehogy olyat adj, ami már van vagy ami nem fog tetszeni, vagy add oda borítékban vagy utalványban, amit erre szánsz, mellé pedig adhatsz valami személyes apróságot.
2018. okt. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 Nagyon jó ötlet egy halom pelenka, szellemes és tényleg maradandó élmény a torony mögül beköszönni, gratulálok!
2018. okt. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!