Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Matracvédő, gumilepedő,...

Matracvédő, gumilepedő, gumislepedő, kinek milyen kombináció vált be?

Figyelt kérdés
Pl. Clevamama matracvédőre mindenképp tesztek még gumislepedőt, vagy jó önmagában? Babybruin gumilepedő + gumislepedő mennyire jó megoldás? Más márkák esetleg?

2018. dec. 10. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen a Clevamama, én mindhárom gyereknél olyat használok, ami vízhatlan frottír borítással (azaz lélegző) + pamut gumis lepedő. Ebből van többfajta márka, van, amit a babaszafarin vettem, van, amit matrac webáruházban, de van sima Brendonos is, abból is van több darabunk a három három év alatti gyerekhez, tökéletes. Nem fülledt bele soha egyik sem a legnagyobb kánikulában sem.


[link]


Olyat semmiképp nem vennék, ami az az igazi gumilepedő! Én mindenképpen kell rá sima pamutlepedő. A matracvédőt én nem cserélem minden lepedőcserénél. (Mindenki pelenkás még, nincs még pisibaleset.)

2018. dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Clevamama matracvédő+gumis lepedőt használok. Gumis lepedőt gyakran mosom, néha a matracvédőt is, bukás vagy túlzott nyáladzás miatt.
2018. dec. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1-es, a Clevamama pont olyan, mint amit linkeltél. Frottír + pamut. Annyi a különbség, hogy nem pántos a rögzítése, hanem ugyanolyan körbegumis, mint a sima gumis lepedő. ;)

Igen, mindenképpen kell rá plusz lepedő. Nem azért, mert önmagában ne aludhatna rajta a gyerek, hanem azért, mert a felső réteget gyakrabban cseréled, többségében csak az szennyeződik.

2018. dec. 11. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En a matracvedo lepedot forditva teszem fel, a frottir anyaggal lefele...ezt kb sose kell levenni...ra egy sima pamut lepedo.
2018. dec. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!