Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hol érdemes kiságyat venni?...

Hol érdemes kiságyat venni? Bababoltban vagy bútoráruházban?

Figyelt kérdés

Úgy tervezzük, bejárunk elég sok helyet, de mások tapasztalatai is érdekelnek.

Bababoltban vagy akár ilyen Ikea, RS bútor stb helyeken is érdemes szétnézni? Ár-érték arányban mi a jobb?



2019. jan. 2. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy mik az igényeid. Jysk, ikea, kika: már 10 ezertől kapsz fenyő kiságyat, ami teljesen megfelel funkcionálisan a célra.

Nálunk most örökli a második a kikás ágyat.

2019. jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Kisfiamnak 5eve vettünk 100ezres hiper szuper kombi baba ágyat. Konkrétan porfogo volt és féláron tudtuk eladni a zsír új kiságyat. Megfogadtam ha lesz megegy gyerekem, az ikeaba veszem neki kiságyat 20ert...es rengeteg mindent máshogy tervezek a másodikkal.
2019. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, láttam van az Ikeában 10 ezerért is, de van az olyan jó, mint egy 50 ezres?

Kombiágy sajnos hozzánk nem fér be.

2019. jan. 2. 15:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Éppenséggel az ikeás 50 ezres semmivel sem tud többet, mint az ikeás 10 ezres.

Ugyanannyi fokozatban állítható, nem vehető ki rácsa, nem ereszthető le az oldala a könnyebb kivételhez.

Általában a drágább ágyak az utóbbi kettővel tudnak többet egy alapágynál (a mi alapágyunk pl.: többet tud az ikeás 50 ezresnél, mert 3 fokozatban állítható 2 helyett).

Egyébként jók ezek a plusz funkciók, de meg lehet lenni nélküle. Viszont ha drágábbat keresel, ezeket keresd funkcióban, ne csak a dizájnt nézd.

2019. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ikeas 20ezres ágyunk van. 2éves a lányom és nagyon szereti. Első perctől kezdve ott alszik, most az a baj, hogy lassan kinövi hosszra, de ragaszkodik hozzá nagyon. Semmi baja az ágynak. Tökéletes állapotú!

Ha újra kellene választanom, akkor sem vennék ettől drágábbat.

Barátnőmék megvették a hiper-szuper 60ezres ágyat, csak dekoráció a szobában. Én ez alapján döntöttem az olcsóbb mellett, hogy ha egy percet sem alszik benne a gyerek, akkor sem sajnálom annyira, mintha kiadtam volna érte egy rakás pénzt.

2019. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!