Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Nalunk a szoba ellege befulled...

Dzsamillaaaaaaa kérdése:

Nalunk a szoba ellege befulled. Milyen szobaillatositott hasznalhatnak ha van kisbaba a szobaba? Nem akarom h fulladjon tolle vagy valami

Figyelt kérdés

2019. jan. 7. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Szellőztess
2019. jan. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Vagy túl párás a levegő, vagy nagyon száraz.

Ne illatosiótót használj, hanem pársmentesítőt/ párologtatót

2019. jan. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szellőztess!!!
2019. jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Felek a szelloztetessel.. nagyon hamar megfazik a kislanyom
2019. jan. 7. 18:43
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Vidd ki másik helységbe míg kiszellőztetsz, aztán mikor már viszonylag vissza melegszik a helység visszaviszed.Szellőztetni mindenképpen kell.
2019. jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk akkor fulladt a kicsi mikor en buta telen bent szaritottam a ruhat a szobankban es tulsagosan paras volt a levego, kivittem mashova a szaritot kiszelloztettem es kesz, de ha tul szaraz a levego es azert fullad akkor egy befottes uvegbe tegyel vizet es tedd pl a szekteny teteljere hogy parasitson egy kicsit. Semmikepp ne illatositot hasznalj az csak ront a helyzeten. Szelloztess ki mindig ha fullad
2019. jan. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Napi 1 szellőztetés minimum..

Az illatosítótól is áporodott szag lesz, nem is értem, hogy gondoltad, hogy illatosítasz, amikor a gyereknek friss levegő kell.

Annyi időre adsz rá kabátot, vagy nem tudom, de ne legyél már ennyire igénytelen.

2019. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly, illatosítót? :)

Szellőztess!

Az áporodott, büdös, oxigénhiányos levegővel csak ártasz.

2019. jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szellőztess!!

A hidegtől pedig nem lehet megfázni valószínű azért beteg a lányod mert poshadt bent a levegő.

2019. jan. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ponthogy attól lesz beteg ha csak az áporodott szobai levegőt szívja. Nincs ilyen illatosító ami kiváltaná a szellőztetést, azoktól csak még büdösebb lesz.
2019. jan. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!