Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Testvérek ebben a helyzetben...

Testvérek ebben a helyzetben 1 vagy külön szobában?

Figyelt kérdés
Van egy 3,5 éves kisfiam és egy 1,5 éves kislányom. A kezdetek óta külön szobájuk van. A kisfiam mostanában nem szeret egyedül lenni. Szilveszterkor anyukáméknál aludt a 2 gyerek és 1 szobában voltak, azóta hallgatom, hogy a fiam a tesójával szeretne aludni. Mármint a gyerek mondogatja. Mindketten leesésgátlós ágyban alszanak és mostanában mindketten ébrednek éjszaka bár nem mindig. Szeretik egymást, főleg a kicsi a nagyobbat, állandóan menne utána. Én külön szoba párti vagyok de most nem tudom nem-e lenne érdemes kipróbálni a közöset. Szerintetek?
2019. jan. 9. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mit kell gondolkodni? Miért ne alhatnának egy szobában?
2019. jan. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-es, akkor bő 1 óra nevetés után aludtak el nagy nehezen, meg nem tudom nem-e másznának át a másik ágyába meg az ébredések, azért kelnek éjszaka legtöbbször. Meg megszokták mindketten, hogy saját szobában alszanak.
2019. jan. 9. 19:46
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Persze. Bennem fel sem merült volna a külön szoba. Jobb nekik együtt. Ha nagyobb lenne a korkülönbség az más, meg később majd kaphatnak külön szobát ha igénylik.
2019. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
És ha átmásznak egymás ágyába? Szerintem az nagyon édes. Lehet hogy kicsit nehezebben alszanak majd el, de cserébe ezek nagyon jó emlékek lesznek nekik, és szorosabb leszba kapcsolat.
2019. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ennyi idősen egy szobában aludtak. Igen, sutyorogtak esténként, néha a morgás is volt. De szerették. Már kisiskolások, külön vannak, de a nagyobb még mindig hiányolja a kicsit. Én megpróbálnám összerakni őket, semmi bajuk nem lesz.
2019. jan. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha együtt akarnak lenni, persze, legyenek. Amúgy én is külön szoba párti vagyok, később, amikor már igénylik a privát szférát. De még kicsik, és ők maguk akarnak egy szobában lenni, akkor miért ne?
2019. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

Has aludjanak egy szobaban jo testverekke fognak vallni, ossze fognak noni! ❤️❤️

Neked lehet ideiglenesen nehezebb lesz, hosszutavon, viszont megeri! ;)

2019. jan. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs vele. Nálunk is így volt, szerettek egy szobában lenni és aludni. Viták adódtak belőle persze, de túlélte mindenki. :) Egy idő után elkezdték mondogatni, hogy szeretnének külön szobát, akkor szét lettek költöztetve és ennyi.
2019. jan. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!