Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Pelenkázólap a kiságyon...

Pelenkázólap a kiságyon keresztbe fektetve?

Figyelt kérdés
Többeknél láttam ezt a megoldást, és nálunk is ez lenne az ideális helyhiány miatt. Viszont ahogy nézegettem a pelenkázólapokat, tök sima az aljuk. Nem csúszik le pelenkázás közben, ahogy mocorog a baba? Vagy erre van valami trükk?
2019. jan. 10. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs trükk, adnak hozzá rácsavarható kis lábakat a csomagban, ha így akarod használni. :) Én azokat kidobtam, mert pelenkázóasztalon használom.
2019. jan. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem bena megoldas, mindig fol le rakni, ha pl ejjel kell cserelni, mit csinalsz?? Maceras. Akkor mar inkabb egy kis pelenkazo komod, ikeaban van icipici is, a tisztalkodo szereknek meg ugy is kell tarolo.
2019. jan. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Vannak lábak ami beleakadnak a kiságyba.

Nekünk is így lesz, helyhiány miatt.

2019. jan. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk is ilyen van. Nem szoktam le-fel pakolgatni. Mindig a kiságyon van, nem zavar semmiben.
2019. jan. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3%
Teljesen felesleges. Nekünk volt pelenkázó komód, csak a helyet foglalta, meg szépen rápakoltunk mindent, aztán kidobtam, újszülött kortól az ágyon pelenkázunk, már másfél éve.
2019. jan. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is ilyen van, a nagynál 2,5 éves koráig használtuk (akkor lett szobatiszta) és soha nem kellett leszedni. Kifejezetten szerette, hogy kuckó jellegű volt az ágya.

A kicsi 20 hónapos és nála is tökéletes.

Két hete leszedegetem, mert elkezdett bemászni arra kapaszkodva, de a napi 2x-i pelenkázáshoz 10mp felrakni.

2019. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is így működött az elején pedig helyem lett volna külön pelenkázónak. Jó néhány hónapig elfér a baba anélkül, hogy le-föl kelljen pakolni. Utána én már nem is használtam, éjjel nem pelenkáztam, nappal meg a nappaliban kanapén, földön. Egy totyogóst kényelmesebb lenn pelenkázni.
2019. jan. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Labacskakat kell belecsavarni (nekünk elég nehezen ment :))) és én se rakosgattam fel le az első évben. Utána mikor felallt a baba már a kiságyban, le kellett venni mivel alanyulkalt csapkodta feltem hogy odacsipi a kezét. Szóval ha nem lettunk volna hely szukeben tuti nem ezt választom. De ha nagyon nincs más, nem tragédia
2019. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8 as vagyok volt az ikeanak falra csavarhato és úgy lehajthato pelenkazoja, a babavar oldalán lehet hogy van most is.
2019. jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!