Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Babafészek. Hasznos, vagy...

Babafészek. Hasznos, vagy felesleges pénzkidobás?

Figyelt kérdés
Gondolkozom,hogy vegyek-e a kisfiamnak (még a pocakban,39. hetet taposom) egyet, ha van érvetek,mellette/ellene,azt szivesen meghallgatnám.Most épp a nem fele hajlok és inkább utazóágyra költeném a pénzt. Babafészekkel rendelkező Anyukák,ne fogjátok vissza magatokat:))
2019. jan. 12. 16:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%
Káros.
2019. jan. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
Engem is érdekelne a válasz :) 1. Kicsit részletesebben az 1 szónál, le tudnád írni, hogy miért?
2019. jan. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
Folosleges, hacsak nem magatok kozott akarod altatni a csaladi agyban. Akkor hasznos igy nem fekszel ra. De elegge keves helyetek jutna a paroddal. Enis gondolkodtam rajta de vegul nem vettem. Inkabb az utazo agyra szavazok. Az sokszor jol johet, a babafeszket hamar kinovi.
2019. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
Mi kaptunk egyet, és nagyon szerettem, kb. 3-4 hónapos koráig használtuk. Nappal abban aludt a nappaliban, csak éjszaka használtuk a kiságyat. Szerintem hasznos.
2019. jan. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Kislányomnak nem volt, akkor még nem volt divat, kisfiamnak most varrtam egyet. Szereti, nappal nagyon jókat alszik benne, ebből a szempontból nekem megérte. De amennyiért árulják webshopban, annyit tuti sajnáltam volna rá, töredék áron kijöttem így, hogy megvarrtam.
2019. jan. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
14%

5-s persze, hogy a webshopban drága. Gondolom te sem 2 pillanat alatt vartad meg, és gondolom te sem ingyen dolgozol a munkáltatódnak...

TE magad varrsz és leminösítesz egy munkát amin sokat dolgozik valalki...


Èn nem láttam értelmét. Èn baba szobába varrok takarókat, falvédöket, de nem láttam értelmét se saját gyerekeimnek se az üzeletmbe varrni. Szerintem ez az amit kb 3 hónapot használsz, addig talán ok. De elég sok helyet foglal, majd mindig ha nem használja jobbra balra tenni. Aztán 3 hónap után eladni, de akkor is moshatónak kell lennie...

2019. jan. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem minősítettem le, azt mondtam, hogy én annyit nem fizettem volna érte. Más meg igen, ez egyébi megítélés kérdése. Szerinted meg úgy, ahogy van, fölösleges, ennyi erővel te is leszóltad.
2019. jan. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én igazából az ára miatt gondolkozom nagyon.10-15 ezerért pár hónapra...Nem tudom.Első baba így biztos vagyok benne,hogy már most egy csomó felesleges dolgot megvettem neki,amire s rutinosabb anyukák tuti azt mondanák hogy felesleges:)
2019. jan. 12. 18:47
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

Nekünk van, még mindig használjuk. Az elején a nappaliban volt a kanapén és ott aludt mellettem napközben illetve az ágyában is abban aludt éjjel, tök jó volt mert a marhanagy ágyat kuckóssá tette neki, jobban aludt így. Később amikor már az ágyban útban volt átvittük a nagyszülőkhöz és ott szokta használni a mai napig (8 hónapos). Pozitívumok:

1: ha a baba elalszik benne akkor könnyen mozgatható vele mert merev kókuszmatrac alja van anélkül, hogy felkelne, számtalanszor szállítottuk emeletre fel-le, egyik szobából a másikba stb.

2: ha köztünk alszik néha napján akkor nagyon szuper, hogy megvan az ő kis helye és nem tudunk ráfeküdni.

3: könnyen hordozható és mindig van egy saját helye amit ismer.

4: légzésfigyelő tehető alá, tehát a babaágyban is működik.

5: ha nő a baba csak ki kell kötni a végét és máris nincs gond a hosszával.

6: a huzata levehető volt a miénknek és egyszerű mosni.

7: most hogy már nagyobb a szélét ölelgetve szokott aludni, párnának használja.

Utazóágyat nem vált ki de nekünk nagyon hasznos a mai napig és még mindig használatban van. Negatívumot nem tudok mondani, mi nagyon szeretjük.

2019. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk volt és szerettük, főleg akkor volt jó, ha a nappaliban a kanapén fetrengtünk, maximum 6 hós koráig tudjátok használni, 10-ért nem vettem volna meg, de a jofogáson találtam 5 ezerért újat, egy varrónő varrja őket, tökéletes, már a harmadik gyerek használja.
2019. jan. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!