Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ti melyik kiságyat vennétek?...

Ti melyik kiságyat vennétek? illetve légzésfigyelőhöz hány cm-es matracot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Linkeltem 2 kiságyat amit kinéztünk.

Az ikeás bükkfa, a babakirályos fenyő.


[link]


[link]



2019. jan. 21. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Az ikeásra szavazok, matracból is. De inkább olyat vennék, aminek az oldala leszerelhető később. Használt kizárva? Szerintem bútornál megéri körbenézni, ha számít az ár, mert sokkal strapabíróbbakat lehet kapni, míg a legolcsóbb újak sajnos sokszor nyeklenek (ha nem is most, de amikor 10 hós kora körül már lehet, hogy ugrál benne, akkor számítani fog).
2019. jan. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Fogj néhány botot és eszkábáld össze otthon mert ez a két ágy is kb annyiból áll. Olcsóbb már csak az lehet vagy ha veletek alszik. Ha ennyit szánsz rá vegyél inkább használtat, habár lehet ezt a két csóringer ágyat is megtalálod 5 ezróért a jófogáson akkor inkább azt javaslom, hogy spórolhass még egy kicsit a gyereken. ;)
2019. jan. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Mindkét agy jó, én is azon a véleményem vagyok, hogy érdemes olyan agyat nézni, aminek vagy le szerelhető az oldala vagy néhány rács kiszedheto belőle.


Matrac bol nekünk 6 cm-es sima egyszerű kokuszmatracunk van, babycontroll legzesfigyelovel.


Kisfiunknak egy faktum agya van, ami nagyon jó, most az ikreknek egyszerűbb ikea gulliver agyuk lesz, matracbol ugyanolyat veszünk és a legzesfigyelo is ugyanaz a típus lesz.

2019. jan. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát 2.válaszoló kíváncsi vagyok ti mit vettetek, ezek szerint 50 ezerért ha ennyire osztod az észt.

Mivel a gyerek nem sokáig fogja használni, hiszen ahogy nő kap egy rendes ágyat X idősen, addig a neten leírtak alapján fölöslegesnek tartom hogy kiadjak 30-40ezret egy kiságyra amit max 11kg-ig fog használni stb.

2019. jan. 21. 10:57
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Nekünk van 50 ezres ágyunk, és a nappaliban meg ez a legolcsóbb ikeás. A pici mindkettőt egyformàn szereti! Sőt mintha az ikeás matrac kènyelmesebb lenne neki, abból mondjuk a drágábbat vettük. Az 50 ezres ágy átalakítható de nem érte meg. A nagyobbnak is olyan van de kicsi neki mert sokat mozog àlmában, ő inkább a földön alszik egy nagyobb matracon. Szóval ezek alapján én azt mondom hogy ez az egyszerű ikeás teljesen jó, csak ne a legocsóbb matracot tedd bele.
2019. jan. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja és együtt ugràl a két és fél éves meg az egy éves ebben az ikeásban. Rossz nézni, de egyelőre semmi baja..
2019. jan. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! a matracot nem ikeában venném azt kinéztem máshol, így azt hiszem maradok ennél:)
2019. jan. 21. 12:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor arra is válaszolok, 13 cm-es matraccal is használtam légzésfigyelőt, annál vastagabb meg nem nagyon létezik:)
2019. jan. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az ikeás csak 2 fokozatban állítható, míg a másik 4. Így egyértelmű, hogy az utóbbit.

Nekünk is ilyen egyszerű ágyunk volt, csak tán a kikából. Az 3 fokozatos volt. Annyi minimum kell. 2 kevés.

2019. jan. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem problémának a 2 fokozatot, de ha valaki nehezen hajol tènyleg fontos szempont lehet.
2019. jan. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!