Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Baldachin a kiságy fölé? Csak...

Baldachin a kiságy fölé? Csak dísz vagy értelme is van?

Figyelt kérdés
Annyi fotón látom a kiságy fölött a baldachint és mindig annyira fölöslegesnek gondolom... Meg ha csak dísznek teszik fel, akkor szerintem amúgy tök hülyén néz ki... Van amúgy valami funkciója is, vagy csak más szülők nem tudják hova tenni a pénzüket?
2019. márc. 7. 08:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

Nekem nem tetszik, nem is volt. Kolléganőm viszont szerette használni, mert a szunyogoktol, bogaraktol védte a babát.


Magánvéleményem, hogy az ablakon levő szúnyogháló praktikusabb

2019. márc. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Én erre a fajtára gondoltam. Ez biztos, hogy nem véd semmilyen szúnyogtól :D

[link]

2019. márc. 7. 08:34
 3/18 anonim ***** válasza:
40%
Nekünk van mert szerettünk volna egy szép és igényes szobát a kisfiunknak. Ha neked nem futja rá ne vegyél. Nálunk nem az ágy fölött van hanem egy kuckót csináltunk meg benne ahova imád bebújni és játszani.
2019. márc. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%

Amit linkeltél elég ronda és igénytelen... Nekünk ilyen van:

[link]

2019. márc. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

"Ha neked nem futja rá ne vegyél."


:D


Csak dísz, kérdező. Szerintem giccses, nem vettünk. Plusz lányom nyári baba volt és nem is ajánlották, mert akadályozza a levegő szabad áramlását (lefogja) és 40 fokban az egy csöppet veszélyes.

2019. márc. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
A baldachinra egy tökéletes szó létezik: porfogó. Semmi haszna.
2019. márc. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

"Amit linkeltél elég ronda és igénytelen"

"Ha neked nem futja rá ne vegyél."


Szomorú, hogy nem veszed észre, pedig TE írod, hogy ez nem pénz kérdése, hanem ízlés kérdése. Valakinek ez tettszik, valakinek az. Valakinek egyik sem.

Még szerencse, hogy nem kötelező egyforma gyerekszobát csinálni, és mindenki a saját ízlésének megfelelően alakítja ki.


SZerintem az általad linkelt sokkal rondább, mint a kérdező által linkelt...

2019. márc. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
3-as képzeld, "futja rá", de ha semmi haszna, és még ronda is, minek adjak ki rá pénzt? :D
2019. márc. 7. 09:21
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
De neked miért nem kvamindegy, hogy ki mivel dekorál? Neked nem tetszik, másnak meg igen, komolyan ennyire nincs életed, vagy mi? Úristen!
2019. márc. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%

" de ha semmi haszna, és még ronda is, minek adjak ki rá pénzt?"


Ha van bármi haszna, és neked nem tettszik, akkor fogsz venni??? És lesz a gyerekszobában???

Vagy akkor miért érdekel, hogy másnál van-e, és miért, ha neked nem tettszik.

2019. márc. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!