Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Nemsokára költözünk, mit...

Nemsokára költözünk, mit tegyünk a baba szobába?

Figyelt kérdés
A kislányom most 5 hónapos. Eddig 1 szobában volt velünk. 3 hónap múlva költözünk de az is lehet hogy hamarabb. Az érdekelne, hogy érdemes e magunkal vinni a pelenkázót? Érdemes e a fürdető állványt és a kiskádat vagy már felesleges lesz? Szerettük volna megadni neki a lehető legszebb baba szobát ami csak az övé, erre sajnos csak most van lehetőségünk ugyan is most lesz kész a házunk. Nem akarom már nagyon babára mert nem hinném hogy élvezné.
2019. márc. 14. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen egyéni, hogy kell-e a pelenkázó, mi sosem használtuk, másnak meg nagyon is fontos. Kádállvány ugyanez, mi használjuk mindennap, pedig lassan 2 éves a lányom, de nekünk zuhanyzónk van, a padlón meg nagyon kényelmetlen lenne a kiskádban fürdetni.
2019. márc. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

"érdemes e magunkal vinni a pelenkázót? Érdemes e a fürdető állványt és a kiskádat vagy már felesleges lesz?"


Wtf? Miért? Szerinted 8 hónaposan már nem fürdeted, pelenkázod?


Mi a pelenkáskor végéig használtuk a pelenkázót. A kiskádat is egészen sokára tettük el, 2 éves elmúlt. Igaz állványt sose használtunk hozzá.

2019. márc. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Ez egyéni. Mi 2 éves koráig használtuk a pelenkázót. Szerettem, ott volt kényelmes pelenkázni. A lányom is szerette. Csak azért raktuk el, mert már nagyon kinőtte, de utána sokáig hiányolta. Kiskádat mi csak addig használtuk, ameddig nem tanult meg stabilan ülni, utána nagy kádban fürdettük, mert pici a fürdőszoba és nagy helyet foglalt a kád meg az állvány.
2019. márc. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Mivel bőven lesz helyig arra a döntésre jutottunk a férjemmel hogy visszük és max később adjuk oda valakinek aki ék hasznos lehet :) #2 köszönöm. Nem vagyok teljesen hülye, tudom, hogy még fogom pelenkázni és fogom fűrdetni is természetesen de ha már ülni fog elég lesz a fürdő gyűrű amiben szépen el tud játszani ugyan is imád fürdeni szuletésétől fogva. A pelenkázón pedig azért dilemmáztam mert 5 hónaposan a 6-9hós ruhákat hordja ugyan is 73cm és nem esik nehezemre mondjuk az ágyon is át pelenkázni akár vagy mondjuk bárhol ahol éppen van. Nem vagyok biztos benne, hogy ha már rendesen tud majd mászni és nem csak kuszni akkor biztonságos lesz e az a magasság még úgy is, hogy elméletileg nem tud le esni. De úgy látszik, hogy csak én nem értek hozzá. Az első babám, igen is vannak kérdéseim.
2019. márc. 14. 21:59
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, csomó mindent kijavit a telefonom...
2019. márc. 14. 22:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem vigyétek


Nagyon jó ha van hely és nem akárhol kell pelusozni


A pelenkázónál van mindennek a helye


A baba is tudja hogy ott lesz a csere..stb


Kád


Jóbal később nyárin sima pancsita is hasznos


Mi állványt nem használtunk sosem..

Az asztalra teszem a kádat.. Így kémyelmes

2019. márc. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!