Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Szoptatós fotel jó befektetés?...

Szoptatós fotel jó befektetés? Volt valakinek hintázós fotelje? Szerette?

Figyelt kérdés

Tudom persze, hogy ez nagyon szubjektív, de kíváncsi vagyok a véleményekre. Babaszoba berendezésnél tartunk, és nem tudjuk eldönteni, milyen fotelt vegyünk. Megéri a hintázós? Jobb volt a sima, fix?

Köszönöm a válaszokat!


2019. ápr. 7. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sima ikeás poang fotel van itthon. Eleve volt, nem a szoptatás miatt vettem, de a célnak tökéletesen megfelel.
2019. ápr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az exem anno beszerzett egy szoptatós hintaszéket, utáltam , teljesen elszédültem benne. Úgyhogy csak simán a kanapén szoptattam , viszont a szoptatós párnát nagyon kihasználtam.
2019. ápr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Skma bőr fotelem van szoptatáshoz a gyerekszobában


Van Poäng-em is

Nem szoptatásra vettük



Most jobb ( 10 hós) , picinek viszont nem szerettem a hintáztatást. Kényelmetlen volt nekem

2019. ápr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi vettünk előre szoptatós fotelt, meg szoptatós párnát is, csak szoptatni nem tudtam, mert nem volt tejem.

Én nagyon jókat hintázok a fotelban, míg pici volt ott altattam a karomban. A szopipárnával jókat aludtam kismamaként, azóta az ágyneműtartóban hever.

2019. ápr. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A poangosoktól érdeklődnék, hogy nektek nem volt túl mély felkelni belőle? Van egy hasonló fotelem lábtartóval, még tiniként vettem. Nem Ikea változat, de annyira mélynek érzem, hogy fiatalság ide vagy oda, én abból babástól csak nehezen tudnék felkelni szerintem. Illetve nem is olyan kényelmes, bekuckózható.

Most éppen mi is azon ötletelünk, hogy elhozzuk-e azt anyuéktól, vagy vegyünk valamilyen más bekuckózós fotelt.

Én nagyon szeretek pihenni, aludni (és vélhetően nem fogok túl sokat, ha megszületik a babánk), így nem csak szoptatáshoz, altatáshoz, megnyugtatáshoz is fontosnak tartom, hogy kényelmes pihenő alkalmatosságom legyen ehhez a szobájában.

2019. jún. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!