Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Van itt köztetek olyan, aki...

Van itt köztetek olyan, aki csäszärmetszes utan nagy testü babät hozott vilagra termeszetes uton?

Figyelt kérdés
Ha igen, szakadt a heg vagy voltak komplikaciok ? Hälas köszönet az erintettek valaszaiert!
2019. ápr. 18. 09:05
 1/6 A kérdező kommentje:
(vakamint mekkora volt a pici feje?)
2019. ápr. 18. 09:06
 2/6 anonim ***** válasza:
Császár után 36 hetes halott babát hoztam világra, aki ugye segíteni nem tudott, oxitocint folyamatosan kaptam, 3,5 kg volt. Komplikáció nem volt. Utána még szültem egyet simán, ő 3800 gramm volt. Nála se történt semmi a heggel.
2019. ápr. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszt! Sajnalom öt,teged... Gratulalok a babakhoz!
2019. ápr. 18. 09:16
 4/6 A kérdező kommentje:
Valaki 4 kg.fölött?🤗
2019. ápr. 18. 09:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Nővérem szült 4070 grammos kislányt. Nem tudom centire pontosan mekkora volt a fejkörfogata, csak azt tudom, hogy nagy. A doki még szülés közben is próbálta meggyőzni a nővérem, hogy menjen bele a császárba, de ő nem akarta, mert a dokija két császár után nem preferált még egy terhességet, a tesóm meg akart harmadikat. Így vákummal született meg a lánya. Kívül-belül repedt, és nehezen gyógyult. A harmadik terhességére is kihatással volt.
2019. ápr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon részleteket nem tudok, de a nagynénim az első fiát császárral szülte (természetes szülésnek indult, de sürgősségi császár lett belőle) a második fiúcskát pedig simán természetesen úton, minden komplikáció nélkül (ő 4,5kg volt ha jól emlékszem, pontosan nem tudom de 4kg felett volt jóval)!
2019. ápr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!