Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ha ilyen mű virágfal mellé...

Ha ilyen mű virágfal mellé kerül a kiságy, mennyi az esélye, hogy leszaggatja a kisbaba?

Figyelt kérdés

Láttam egy babaszobában ilyet és nagyon megtetszett, de úgy hogy mellette van a kiságy. Szerintetek bántani fogja a baba, ha nagyobb lesz? Első babám, nem nagyon tudom ezeket.


[link]



2019. máj. 6. 12:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
💯%
2019. máj. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Ha kéztávra elteszed tőle a kiságyat akkor semennyire.De így képen nézve is elég ,,szemingerlő", nem tudom jó e a babának.
2019. máj. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Tuti leszaggatja, ami főleg akkor problémás, ha rögtön a szájába is veszi.

A másik dolog:el bírod képzelni, mennyire porfogó ez? Ahol meg por van, ott poratka is. Én biztos nem tenném ezt gyerekszobába.

2019. máj. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%
Fúj de giccses!
2019. máj. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem is szaggatja le, a sok portól tuti asztmás lesz!
2019. máj. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Most az ízlésekről ne beszéljünk, az mindenkinek egyedi. De az 100000%, hogy ha eléri, leszaggatja és a szájába tömi. A másik dolog amit előttem is írtak, hogy ez brutál porfogó, takaríthatatlan felület. Egy babaszobába rakni ilyen szerintem nem szabad. Folyamatosan hullani fog a dzsuvát a gyerekre.
2019. máj. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező, ugye azzal azért tisztában vagy hogy az esküvői díszlet? Nem lakberendezési tárgy.
2019. máj. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akinél láttam, azt írta, hogy porszívóval tökéletes kitakarítható
2019. máj. 6. 13:20
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem szobába való főleg nem kisbaba mellé.
2019. máj. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Én a B. Vivien fotós kislányának láttam, hogy van ilyen. Ő is azt írta, hogy porszívóval könnyen takarítható. Hát nem tudom, viszont pár hónaposan érdekes lehet tépkedni. T. Szabinának a kislánya neve van kirakva virágból.
2019. máj. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!