Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen baba-gyerekszobákról?

Figyelt kérdés

Éppen a babaszobát tervezgetem és meglepődtem, hogy már nem "divatosak" a színes, vidám gyerekszobák.

Amiket most látok, olyan "sterilek", tényleg van, aki így rendezi be, hogy minden mindenhez illik? Mi a véleményetek? Ti figyeltetek ilyesmikre, amikor a szbát rendezgettétek?


[link]


[link]


Tudom, most ezek trendik, de meddig? Megéri ilyen kiegészítőkre több tízezret költeni? Alapvetően natúr fa bútorokban és pasztell, játékos színekben gondolkodtam lakástextilt illetően.


2019. máj. 12. 22:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%

Én az egész lakásomat így rendeztem be :)

De nem kell Százezreket költeni, én használt bútorokat vettem , és befestettem.

A gyerekszobában a fal kékes szürke, fehér kiságyat vettem , és fehér Pelenkázó komódot ( Mindkettőt használtan de gyönyörű, új állapotban)

Van egy fehér könyvespolc, és a négyes IKEA Kallax , (szintén fehér ) tabban olyan színű kosarak mint a fal , a játékoknak.

A függönyön sötétkék alapon, kutyák vannak.

2019. máj. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Nekem nagyon tetszik. Én is használt butorokkal oldottam meg. A fal szürke, türkiz zászló díszíti. Van egy szintén szürke fehér indián sátor.A bútorok fehérek. Nekem régebben sem igazán tetszettek az extra színes szobák. Így csak plusz, hogy most ténylegesen ez a divat
2019. máj. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Azért jobb a letisztultabb stílus, mert nem éri túl sok inger a gyereket. Ajánlom figyelmedbe az Egyszerűbb gyermekkor című könyvet. Ez nem divat kérdése (kellene hogy legyen), hanem a család érdekeinek a szem előtt tartása.
2019. máj. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
Az egész lakásunk ilyen. Nem szeretem a színeket de főleg nem naphosszat nézegetni őket. Szerintem kifejezetten igénytelen és gagyi benyomást keltenek a szivárványszínben pompázó gyerekszobák. Szürke a fal nálunk és javarészt fehérek a bútorok, kiegészítők de van némi rózsaszín, hogy babás legyen az összhatás.
2019. máj. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
A mi házunk hasonló stílusú de a gyerekszobához vidám pasztel színeket használtam. De a gyerekágyunk ilyen :)
2019. máj. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Hát, nekem nem tetszik. Még az első kép csak-csak, de a 2. olyan, mint egy halottas szoba, rideg, komor. Az elsővel meg az a bajom, hogy fehér az ágynemű, fehér a szőnyeg, így képen elmegy, de nem gyerekszobába való. Akkor már inkább a natúr fa bútorokkal szimpatizálok.
2019. máj. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%

engem sosem a divat erdekelt.

a mi szobank is azert szurke/fekete/barna mert nekem ezek tetszettek.de a szonyeg pl nalunk is narancsos.

a gyerekszoba 2 fala zold,2 pedig narancs.ellentetes szinekkel van a falakon tobb meretu,formaju teglalap/kocka festve.a padlon autopalyas szonyeg van amig kicsi.imadja azon tologatni az autoit.parkettazashoz elo lett keszitve a padlo.igaz mi mar 1 eves koraban csinaltuk meg a szobajat,addig velunk aludt.

a butorai vilagos sonoma szinuek.

2019. máj. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
Miért kell lepontozni azt, aki nem szereti a csiricsárét? Én nem szeretem. Ez egyéni ízlés dolga. Sosem a divat érdekelt, hanem hogy mi tetszik nekem és a családomnak. Nálunk a babaszoba fala halvány melegszürke, törtfehér bútorokkal, púderrózsaszín kiegészítőkkel. Mindenki aki nálunk járt, megjegyezte hogy mennyire kellemes, meleg, barátságos hangulata van. Én például a mesefiguráktól és a harsány színektől mászok a plafonra, nem tudna senki rávenni ilyesmire.
2019. máj. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%

Ha őszinte akarok lenni, nem tetszik. Főleg az elsőn az a pandaplüss a falon.

Ok, hogy ne érje sok inger a gyereket, de itt semmi sem éri, nemhogy inger.

Én pasztell párti vagyok, a gyerekszoba az egyetlen, ahogy a gyerek dönthette el a fal színét, mert végülis ő alszik ott, és neki kell minden nap nézni. Nekem túl steril ez a minden fehér dolog, szép maga a szín, de borzasztóan unalmas és semmilyen.

2019. máj. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%

8, mert ha nem szürke fehér, akkor már csak harsány lehet? :)

Egyébként kérdező, mi az, hogy megéri-e? Ha nem tetszik ez a stílus, akkor még 1 Forintot sem ér, de ez egyértelmű. Magatoknak rendezitek be, nem? Nem azért, hogy megfeleljen a divatnak, vagy igen?


Nálunk is letisztult, egyszerű, de színekkel. Eredeti parketta, fenyő bútorok, állatos függöny, jácint fal, türkiz hinta.

2019. máj. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!