Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba

A kérdés

Ti mikor vettetek emeletes agyat?

Hany eves volt a nagy es mennyi a kicsi?

Keress kérdéseket hasonló témákban: emelet, agy

máj. 13. 08:37  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
SOHA. Miután a testvérem gyereke félálomban leesett föntröl (12 évesen), és kórházba került komoly agyrázkódással, azóta eszembe sem jut ilyet venni.

A válasz 31%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/17Időpont máj. 13. 08:41 Privát üzenet
Soha nem vennék. Gyerekkoromban volt. Utaltam, gyűlöltem. Sokszor leestem róla

A válasz 36%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/17Időpont máj. 13. 08:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem azt kerdeztem hogy ki nem venne.

# 3/17Időpont máj. 13. 08:54 Privát üzenet
Utánaolvastam mennyi súlyos baleset, haláleset volt már miatta, úgyhogy eszembe sem jutott volna venni.

A válasz 36%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/17Időpont máj. 13. 08:55 Privát üzenet

Egyébként , de kérdező pontosan jól válaszolt az első , olvasd már el még egyszer a saját kérdésed 🙄.

Azt kérdezted, te mikor lettél emeletes ágyat. Erre írták hogy soha

A válasz 14%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/17Időpont máj. 13. 08:57 Privát üzenet
* vettel

A válasz 25%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/17Időpont máj. 13. 08:57 Privát üzenet
Félreolvastam, nézek, mi lehet az az elemes AGY 😁😁

A válasz 18%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/17Időpont máj. 13. 09:04 Privát üzenet

Mi nem kor, hanem az alapján veszünk majd, hogy mikor nem ébred majd a nagy, de a kicsi 2-2,5 éves kora előtt eleve nem lesz rá szükség. Addigra pedig a nagy 6,5-7 éves lesz.

Én is ekkora voltam, sose estem le. Csak megfelelő kialakítás kérdése. Lehet akár teljesen zártra csinálni a felső részt

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/17Időpont máj. 13. 09:05 Privát üzenet

Akiknek leestek rola ismerosei, azon az agyon nem volt korlat vegig?

Hogy tud valaki egy korlaton atgurulni foleg almaban. (Ha csak nem alvajaro)

Vagy a gyerek ugralt az agyon es leesett? Mert akkor ennyi erovel ne is maszokazzon, mert arrol is leesik.

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/17Időpont máj. 13. 10:12 Privát üzenet

A kisfiunk 3 éves volt, a kislányunk majdnem másfél. Nagy mellényúlás volt. Senki nem esett le sehonnan, de a mi igényeinknek nem felelt meg, erre rá kellett jönnünk. A kisfiam nagyon igényelte akkor még a mellébújós elalvást. Nagyon kényelmetlen volt fönt szorongani, a leesésgátló többször úgy belehasított a hátamba, hogy alig tudtam megmozdulni. Majd amikor a kislányom kitalálta, hogy Ő is igényelné a melléfekvést (mindig magától aludt el, de nyilván elleste a bátyustól, mint mindent), lehetetlenné vált a helyzet. 1-2 napig ment, hogy felváltva feküdtem melléjük, aztán a kisfiam kitalálta, hogy lejön az alsó szintre összebújni, mesét olvasni, még kisebb lett a hely. Végül már senki sem akart fönn aludni, úgyhogy kivettük belőle a matracokat, letettük a földre, és azóta is együtt alszanak a matracokon a földön úgy, hogy én közéjük fekszem, míg elalszanak. Így a férjem egyszer csak szétszerelte az ágyat, nem volt rá szükség.

Na, ez nálunk az emeletes ágy története. Jól gondold meg, gondold végig, nálatok mi a rutin, mert látod, nem minden családhoz passzol az emeletes ágy.

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/17Időpont máj. 13. 10:14 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Emeletes ágyat hol vennétek?
Milyen fa kisasztalt es szeket erdemes venni egy 3 evesnek? Ti hol vettetek, es mennyibe kerult kb?
Az emeletes ágy kicsit megdőlt. Mit lehet tenni?
Ti kizárólag bababútort vesztek vagy vettetek újszülött babanak?
Kura ikeás ágyat használt valaki emeletes ágyként? Ebben az esetben alulra vettetek ágyrácsot is a matrac alá?
Mennyi idős volt csemetétek, mikor levettétek a rácsot a kiságyról, ill. mikor vettetek emeletes ágyat? Ott a fent alvó gyerkőc kora érdekelne.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babaszoba, gyerekszoba rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!