Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ti mikor vettetek emeletes agyat?

Ti mikor vettetek emeletes agyat?

Figyelt kérdés
Hany eves volt a nagy es mennyi a kicsi?

2019. máj. 13. 08:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
SOHA. Miután a testvérem gyereke félálomban leesett föntröl (12 évesen), és kórházba került komoly agyrázkódással, azóta eszembe sem jut ilyet venni.
2019. máj. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%
Soha nem vennék. Gyerekkoromban volt. Utaltam, gyűlöltem. Sokszor leestem róla
2019. máj. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem azt kerdeztem hogy ki nem venne.
2019. máj. 13. 08:54
 4/17 anonim ***** válasza:
34%
Utánaolvastam mennyi súlyos baleset, haláleset volt már miatta, úgyhogy eszembe sem jutott volna venni.
2019. máj. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
13%

Egyébként , de kérdező pontosan jól válaszolt az első , olvasd már el még egyszer a saját kérdésed 🙄.

Azt kérdezted, te mikor lettél emeletes ágyat. Erre írták hogy soha

2019. máj. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
22%
* vettel
2019. máj. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18%
Félreolvastam, nézek, mi lehet az az elemes AGY 😁😁
2019. máj. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

Mi nem kor, hanem az alapján veszünk majd, hogy mikor nem ébred majd a nagy, de a kicsi 2-2,5 éves kora előtt eleve nem lesz rá szükség. Addigra pedig a nagy 6,5-7 éves lesz.


Én is ekkora voltam, sose estem le. Csak megfelelő kialakítás kérdése. Lehet akár teljesen zártra csinálni a felső részt

2019. máj. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

Akiknek leestek rola ismerosei, azon az agyon nem volt korlat vegig?

Hogy tud valaki egy korlaton atgurulni foleg almaban. (Ha csak nem alvajaro)

Vagy a gyerek ugralt az agyon es leesett? Mert akkor ennyi erovel ne is maszokazzon, mert arrol is leesik.

2019. máj. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%

A kisfiunk 3 éves volt, a kislányunk majdnem másfél. Nagy mellényúlás volt. Senki nem esett le sehonnan, de a mi igényeinknek nem felelt meg, erre rá kellett jönnünk. A kisfiam nagyon igényelte akkor még a mellébújós elalvást. Nagyon kényelmetlen volt fönt szorongani, a leesésgátló többször úgy belehasított a hátamba, hogy alig tudtam megmozdulni. Majd amikor a kislányom kitalálta, hogy Ő is igényelné a melléfekvést (mindig magától aludt el, de nyilván elleste a bátyustól, mint mindent), lehetetlenné vált a helyzet. 1-2 napig ment, hogy felváltva feküdtem melléjük, aztán a kisfiam kitalálta, hogy lejön az alsó szintre összebújni, mesét olvasni, még kisebb lett a hely. Végül már senki sem akart fönn aludni, úgyhogy kivettük belőle a matracokat, letettük a földre, és azóta is együtt alszanak a matracokon a földön úgy, hogy én közéjük fekszem, míg elalszanak. Így a férjem egyszer csak szétszerelte az ágyat, nem volt rá szükség.

Na, ez nálunk az emeletes ágy története. Jól gondold meg, gondold végig, nálatok mi a rutin, mert látod, nem minden családhoz passzol az emeletes ágy.

2019. máj. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!