Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kisfiúnak vennétek fehér bútort?

Kisfiúnak vennétek fehér bútort?

Figyelt kérdés

Kisfiam most lesz 2 éves és lecseréljük a rácsos ágyat és kap új játéktárolót, ruhásszekrényt is.

A falak most fehérek és parketta van. Férjem szerint a fehér túl babás, kislányos, szürkét szeretne. Bennem még a fenyőbútor is felmerült. Azok már nagyon ódivatúak?

Annyira nem vagyok jó lakberendezésben...


2019. máj. 14. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Fenyőbútoet ne, nekem olyan ódivatú. A nagyon világos szürke fal szerintem oké. De lehet maradnék a fehér falnál+szürke/zöld dekor, kiegészítők és világosszürke bútor. Ismerni kellene szobát, méret, fényviszonyok, mit tervezel bele. És a parketta színét ha marad az.
2019. máj. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A szoba keleti fekvésű és elég nagy, 12nm kb.


A parketta valami ilyesmi: [link]

Régi, de fel van csiszolva és szép állapotú.

2019. máj. 14. 23:09
 3/9 A kérdező kommentje:
Ágyból pl olyan nehezen találok szürkét.
2019. máj. 14. 23:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ehez a parkettához a fenyőt választanám. Szerintem azzal lenne összhangban.

A fehér bútort is el tudnám képzelni fiúnak, csak más padlóval vagy szőnyeggel.

Kiegészítőnek a barna színt választanám a fenyő bútorhoz

2019. máj. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
A fehér tökéletes
2019. máj. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A fehér fal + fehér bútor nagyon kórházi hatasú lesz!
2019. máj. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk fehér fal van, fehér bútorokkal, és kék kiegészítőkkel. Nincs kórházi hangulata, fiam is szereti.
2019. máj. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Fenyő parketta és fenyő bútorok vannak a gyerekszobában. Nem ódivatú, hanem kortalan.
2019. máj. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a hálónk fehér és fenyő, a bútorok fehérek, kivéve az ajtókat és a padló világos fenyőszerű színű laminált parketta. Semmi ódivatú nincs benne, és kórház feelingje sincs. A kisfiam szobájában is fehér a fal meg a bútorok, de van egy nagy, narancssárga szőnyege, narancssága minden nagyobb textil. Nagyon feldobja, mindenkinek tetszik.
2019. máj. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!