Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mi a véleményed az IKEA...

Mi a véleményed az IKEA matracról?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek ez milyen minőség lehet? Van esetleg valakinek ilyen?


2019. máj. 31. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen jó. A magyarokat a szokás hülyíteni még a kókuszmatraccal ami az összes fejlett országban hulladék, a szeméttelepre megy. Nálunk meg a kiságyba rakják, és a nők meg ájuldoznak tőle. 🙄
2019. máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is ikeás volt, szerintem jó bármelyik, de azért érdemes olyat választani, aminek mosható a huzata.
2019. máj. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk ikeás van, de nem ez, hanem egy világoskék levehető huzatú, az a véleményem róla, hogy túl puha, gyógytornász szerint nem egészséges a gerincnek, pár hónapos korában vettem neki egy kokuszmatracot (aminek egyébként nem az anyaga, hanem a keménysége a lényeg) és nem tudott hozzászokni, folyton felriadt rajta a lányom. Úgyhogy én inkább valami keményebbet vennék, az ikeás olyan puha, hogy konkrétan nem tudott rajta átfordulni, mert belesüppedt a matracba.
2019. máj. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!