Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mutatnátok nekem letisztult...

Mutatnátok nekem letisztult játék és könyvtároló bútorokat?

Figyelt kérdés

Olyat ami nem tarkabarka, esetleg dobozos megoldású amibe gyorsan el lehet rámolni a játékokat és a könyveket is valahogy praktikusan lehet rajta tartani.

Ti hogyan oldjátok meg?


2019. máj. 31. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ikea kallax,dobozzal erre tökéletes. Nekünk is ez van, este csak beledobáljuk a játékokat.
2019. máj. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ikeas fiokos tároló, egy fiókba befér 3 műanyag doboz es igy szépen szelektalva elfernek a játékok. A könyveknek meg egy sima egyszínű könyvespolc van
2019. máj. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet nagyon mellélövök, de minimalistább szobákban nekem nagyon tetszik a "book ledge" mint megoldás. Önmagában a tárolást végző polcocskák nagyon egyszerűek, de a könyvek adják a dekorációt. [link]

[link]

A második képen a más által már említett kallax polc is szerepel.

2019. jún. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekunk is ikeas kallax van es kb ugy konyvespolc, ahogy az elozo valaszolo elso linkjen latod. Nem tul egyedi, de egyszeru es es praktikus.

3 gyerek van, kisebb, nagyobb, megszamlalhatatlan mennyisegu jatek, lego, konyv, tarsasjatek, stb.

Van kisebb (4 fiokos) kallax is berakva, ahova az fer be, illetve nagyobb is allitva, fektetve is, ahogy a masik linken lathatod.

Ugyanigy rendeztuk be, also szinten vannak a dobozok, ezekben az aprobb jarekok lesztve, a tarsasjatekok/dobozos vagy nagyobbak a felso sorban es vannak, amiken csak konyvek/videojatekok vannak allitva, illetve atlatszo muanyag dobozokban vannak a legok. Plusz falon egymas alatt a kallax-szal megegyezo szinu/stilusu polcokon vannak konyvek.

2019. jún. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen ilyen könyvespolcon gondolkodtam az ágy fölé, ahova az éppen aktuális kedvenceket tenném. Kallax nem is olyan rossz ötlet!
2019. jún. 2. 15:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk van Kallaxhoz hasonló és Lidlbe vett játéktároló, viszont ez színes.

Nagyon át kell gondolni hogy csak a dobozba bele dobom és kész vagy külön minden játék kiválogatva lesz tárolva.

Nálunk a második. Én lehet leugranék a tetőről ha mindent csak dobozokban szórványos tartanánk. Kislányom is igyekszem szokta meg.a Kallax tágas viszont magas a polcok közötti rész nekünk, így sok hely kimarad a játék és a felette lévő polc között.

2019. júl. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!